Yönetim Kurulunda Kadın Derneği
YKKD MENTİLERİ
 
Ahu Başkut Alyanak

Ahu Başkut Alyanak
Migros Ticaret A.Ş.
Kurumsal İletişim Direktörü
Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı

MENTOR: Serpil Timuray
Dönem: 2

Ahu Başkut Alyanak

Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim Direktörü Ahu Başkut Alyanak, ulusal bir çok dernekte çalışmalarını sürdürürken, uluslararası CGF Toplum Sağlığı Yönetim Komitesi’nde aktif görev almaktadır. Daha iyi ve sağlıklı bir toplum idealine hizmet etmeyi herkesin sorumluluğu olarak görerek, işini iyi yapmanın ve bunu ölçülebilir sonuçlarla ortaya koymanın gücüne inanır. Sahip olduğumuz evrensel tüm kaynakları en verimli şekilde kullanarak gelecek nesillerin haklarını gözetmeyi asli görevi kabul eder.

Alize Dinçkök

Alize Dinçkök
Akkök Grubu
Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Mahmut Ünlü
Dönem: 3

Alize Dinçkök

Gayrimenkul, kimya, enerji, tekstil, yeme - içme, eğlence ve hizmet sektörlerinde 16 yıllık tecrübe. Akkök Holding Grup Şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyeliği ve İcra Kurulu Üyeliği deneyimi. Akkök Şirketler Grubu Pazarlama Platformu Başkanlığı.

Alsev Utku

Alsev Utku
Fibabanka A.Ş.
CFO / Genel Müdür Baş Yardımcısı

MENTOR: Hamdi Akın
Dönem: 3

Alsev Utku

Boğaziçi Üniversitesi İşletme + Rotterdam School of Management, Erasmus University Executive MBA.1994-1995 PWC. 1995-2008 Finansbank A.Ş. çeşitli görevler en son Finansal Raporlama ve Planlama GMY, 2008-2010 Fiba Holding Mali İşler Direktörü 2011’den itibaren Fibabanka A.Ş.’de GM Vekili ve CFO ayrıca Fiba Portföy Yönetimi A.Ş.’de YK üyesi Finberg A.Ş.de YK üyesi Fiba Emeklilik YK Üyesi Fibasigorta YK Üyesi . Derin finansal bilgisinin yanı sıra şirket alım/satım, strateji, yeni işbirlikleri, dijitalleşme, proje yönetimi konularına hakim.

Arzu Aslan Kesimer

Arzu Aslan Kesimer
Yıldız Ventures Yönetim Kurulu Üyesi
Söktaş Tekstil A.Ş./Akkök Holding Akkim Kimya
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Ahmet Bozer
Dönem: 1

Arzu Aslan Kesimer

İş hayatına 1992 yılında Marmara Bank’ta başladı. 1994 yılında Koç Topluluğu’na katılarak, 2007-2011 arasında Koçtaş’ta Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, 2011-2021 yılları arasında bünyesinde Tat, Maret, Sek, Pastavilla ve Harranova iş birimlerini barındıran Tat Gıda Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü ve YK Üyeliği, aynı zamanda Düzey Dağıtım Pazarlama A.Ş. YK Üyeliği görevlerini üstlendi. 2021 Nisan itibarıyla çeşitli şirketlerde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Danışmanlığı yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilen Arzu Aslan Kesimer, evli ve 2 kız çocuk annesidir.

Arzu Kaymanlı Örsel

Arzu Kaymanlı Örsel
Cargill
META Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü

MENTOR: Ayşegül İldeniz
Dönem: 1

Arzu Kaymanlı Örsel

Pazarlama, iletişim, stratejik planlama ve kurumsal ilişkiler alanlarında; hızlı tüketim ürünleri, enerji, telekomünikasyon, otomotiv, finans ve gıda sektörlerinde; uluslararası ve ulusal organizasyonlarda, özellikle kuruluş, yeniden yapılanma ve dönüşüm, gelişim dönemlerinde üst düzey yönetici olarak görev aldım. Değişim yönetimi ve büyüme odaklı önemli projelerde etkin rol aldım.

Arzu Ünal

Arzu Ünal
VMLY&R Group
Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı

MENTOR: Tayfun Bayazıt
Dönem: 2

Arzu Ünal

1991 yılında P&G ile başlayan 32 yıllık Pazarlama deneyimi. 19 yıllık CEO'luk sürecinde şirketi 11 kat büyüten yöneticilik deneyimi. 2 satınalma ve 3 birleşmeye liderlik. 300 kişilik Türkiye'nin en büyük, en geniş uzmanlık ağına sahip Pazarlama Çozümleri ve İletişim şirketinin mimarıdır. Büyük kurumların değişim, dijital dönüşüm ve tüketici deneyimi iyileştirme şüreçlerinde liderlik ve danışmanlık yapmıştır. Turkiye'den 3 global marka icin 25 ülkeye hizmet veren bölgesel üssü kurmustur. Şirketi 2 kere Avrupa'nın en etkin şirketi seçilmiştir. 25 yıllık bir sivil toplum YK deneyimi vardır.

Aslı Bakan Gökulu

Aslı Bakan Gökulu
Vakko Holding Power Media Group
Group Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Selen Kocabaş
Dönem: 4

Aslı Bakan Gökulu

20 yıllık profesyonel iş deneyimi. Satış, Pazarlama, Medya, Reklam, Kurumsal İletişim, Marka İtibar Yönetimi alanlarında uzmanlık ve üst düzey yöneticilik. Dijital dönüşüm liderliği, marka iletişim danışmanlığı, yüksek motivasyonlu satış ve yaratıcı fikir ekipleri kurma ve yönetme. Stratejik planlama, bütçe, P&L yönetimi. Geniş marka ve ajans ağı bağlantısı ile partner ekosistem yönetimi. Medya ve dijital reklam alanlarında sektörel derneklerde Yönetim Kurulu Üyeliği tecrübesi.

Aslı Özen Turhan

Aslı Özen Turhan
Ülker
CMO

MENTOR: Ahmet Bozer
Dönem: 4

Aslı Özen Turhan

Türkiye'nin lider Gıda şirketi Ülker'de, 18 yıllık pazarlama yönetimi ve ticari projelerde deneyim. Çok sayıda ikonik markanın karlı şekilde büyümesine ve yeni markaların inşa edilmesi süreçlerinde liderlik. Şirket stratejilerinin kurgulanması projelerinde liderlik tecrübesi. Tüketici odaklı inovasyon süreçlerinin kurgulanması, etkinleştirilmesi ve katma değerli büyüme sağlanması konusunda deneyim. pladis bünyesindeki farklı global ve bölgesel ekiplerle birlikte proje yönetim tecrübesi.

Aygen Ayözger Özvardar

Aygen Ayözger Özvardar
Doruk Faktoring
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Murat İlbak
Dönem: 4

Aygen Ayözger Özvardar

İş Yatırım ve Doğan Grubunda birleşme ve devralmalar (M&A), ortaklıklar, strateji ve iş geliştirme, danışmanlık alanlarında yurtiçi ve yurtdışı projelerde 20 yılı aşan deneyim, 5 milyar USD üzerinde işlem tecrübesi. Enerji, perakende, finans, turizm, sanayi ve gayrimenkul başta olmak üzere geniş sektör tecrübesi. Petrol Ofisi'nden sorumlu Enerji Grup Başkanlığı. 2 milyar USD cirolu Aytemiz'de tam icrai sorumululuk, yeniden yapılandırma ve şirket satışı. Dorukfaktoring satış, dağıtım ve iş geliştirme Gn Md Yard. Turnaround ve değişim yönetimi, kurumsal yönetişim. YK üyelikleri. Melek yatırımcı.

Aylin Çağlayan Özcan

Aylin Çağlayan Özcan
Tarım ve Orman Bakanlığı
Eski AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü

MENTOR: Göktekin Dinçerler
Dönem: 4

Aylin Çağlayan Özcan

Mühendislik ve Uluslararası İlişkiler çerçevesinde, kredili Baraj ve Sulama projelerinde 14 yıl, Çevre ve İklim Değişikliği, Enerji, Ulaştırma alanında AB müzakereleri ve AB Mali Desteklerinin kullanımında 12 yıl, Tarım ve Ormancılık alanlarında AB’ye uyum ve ülkelerle İkili İşbirliği Anlaşmaları, Uluslararası Kuruluşlarla (UNDP, FAO, WB, WFP, WTO, IFAD, EIB, CEB, GEF, EBRD, G20, G8, OIC) ilişkiler ve donör kuruluş olarak fon yönetimi alanlarında 4 yıl, toplam 30 yıl Kamu tecrübesi.

Ayşe Güçlü Onur

Ayşe Güçlü Onur
Egon Zehnder
Partner - Management Consultant

MENTOR: Murat Özyeğin
Dönem: 3

Ayşe Güçlü Onur

Ayşe Odman Boztosun

Ayşe Odman Boztosun
Akdeniz Üniversitesi
Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Ana Bilim Dalı
Öğretim Üyesi

MENTOR: Füsun Akkal Bozok
Dönem: 1

Ayşe Odman Boztosun

Çok sayıda kamu kurulunda üyelik, teknoloji transfer ofisi kurucu müdürlüğü, kamu fonu yönetme deneyimi, mevzuat hazırlık çalışmalarına aktif katılım, yönetim kurulunun tabi olduğu mevzuata tam hakimiyet, fikri mülkiyet odaklı yeni ekonominin dinamiklerine vakıf olma, start-up ikliminin paydaşlarıyla etkili iletişim, genç bakış açısına dair etkili gözlem, etkili sorun çözme ve farklı yaklaşımlar geliştirme becerisi, şirketler hukukunun tüm alanlarına hakimiyet, uyum programı yönetme yetkinliği

Ayşem Ertopuz

Ayşem Ertopuz
Değişim, Girişim ve İnovasyon Lideri
Üst Düzey Yönetici, Yönetim Danışmanı

MENTOR: Ömer Aras
Dönem: 3

Ayşem Ertopuz

'Once insan' diyen bir Stratejist; Degisim, Inovasyon, ve Dusunce Lideri; Dijital Is Girisimcisi ve Yoneticisi. Arcelik, Andersen, Cisco, Turkcell, Digicel. 28 Yil, 3 Kita (Amerika, Avrupa, Asya), 40 ulke, 100 sehir. FMCG, Uretim, Tekmoloji, Medya, Telekom, STK. Strateji, Dijital Girisimler/Servisler. Dijital Donusum ve Inovasyon Liderligi. Operasyon, Is Gelistirme ve Stratejik Ortakliklar. Dijital Pazarlama/Medya. Marka Stratejisi ve Yonetimi. Program/Proje Yonetimi. Toplam Kalite Yonetimi.

Ayşın Argüden

Ayşın Argüden
Yönetim Danışmanı

MENTOR: Ahmet Çalık
Dönem: 1

Ayşın Argüden

Ayşin Işıkgece

Ayşin Işıkgece
Tanışık Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti.
Şirket Sahibi / Serbest Danışman
Yönetim Kurulu Danışmanı

MENTOR: Fuat Tosyalı
Dönem: 4

Ayşin Işıkgece

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi özel sektör-kamu aşılamasının başarılı bir örneği olarak 28 yılı aşan perakende alanındaki uluslararası şirketlerde üst düzey görevi sonrasında bu tecrübesini, profesyonel yöneticilik anlayışıyla kamuya aktardı.700 yıllık tarihi bir geçmişi olan TİGEM'in ilk kadın yöneticisi ve Yönetim Kurulu Başkanı oldu.TİGEM'de finansal yönetimdeki yenilikçi anlayışı ve tasarruf tedbirleri elde ettiği başarı ivmesini daha da yukarı taşıyarak Tarım ve Orman Bakanlığı'nda Bakan Yardımcılığı görevine yükseldi.Şimdilerde Kamu ve Özel sektör tecrübesini Danışanları ile paylaşıyor

Aysun Zaman

Aysun Zaman
Migros
Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Direktörü

MENTOR: Mehmet Ali Berkman
Dönem: 3

Aysun Zaman

Bahar Uçanlar

Bahar Uçanlar
Mey Diageo
CMO / Marketing Director

MENTOR: Leyla Alaton
Dönem: 5

Bahar Uçanlar

Banu Deniz Çetinkol

Banu Deniz Çetinkol
Hilti Türkiye
Genel Müdür

MENTOR: İzzet Garih
Dönem: 5

Banu Deniz Çetinkol

Banu Güney Arıduru

Banu Güney Arıduru
Çelebi Holding Gıda A.Ş
Little Caesars Pizza
Genel Müdür

MENTOR: Lale Saral Develioğlu
Dönem: 4

Banu Güney Arıduru

Perakende,Gıda,FMCG,Telekomünikasyon sektörlerinde (Migros ve Vodafone Satış Müdürlüğünün ardından, Domino’s Pizza,’da GM Yrd. olarak eve servis kategorisini oluşturmuş, Çelebi Grup/ Little Caesars Türkiye’de Genel Müdürlük yapmaktadır. Re-organizasyon, inovasyon, tedarik zinciri yönetimi,operasyonel mükemmeliyet,dijital dönüşüm,büyüme,marka konumlandırma,etkili pazarlama stratejileri geliştirmede uzmanlık geliştirdi. Dijital pazarlamada son 2 yılda 82 ödül kazandı.Son 5 yıldır üst üste Türkiye’nin En güçlü Kadın CEO’ları listesinde.2020 En güçlü Kadın Lider ödülü. 2022 En Beğenilen CEO ödülü.

Banu İşçi Sezen

Banu İşçi Sezen
Yönetim Danışmanı
Mentor, Melek Yatırımcı

MENTOR: Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan
Dönem: 2

Banu İşçi Sezen

Banu İşçi Sezen 30 yıla varan kariyer hayatında Telekomünikasyon, Finans, Teknoloji alanında büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik görevleri esnasında Dijital Eğitim, Kadınların dijital alanda eğitimi, Kurumsal Akademiler, Yenilikçi İnsan Kaynakları Uygulamaları, Kurumsal Kültür çalışmaları alanlarında ilklere imza atıp uluslararası ödüllere layık görüldü. Hayat Boyu Öğrenme mottosu ile öğrenmenin peşini hiç bırakmadı. Kariyeri boyunca Harvard, MIT, IMD 'de sertifika programlarını tamamladı.

Banu Köker

Banu Köker
Melek Yatırımcı ve Mentor
Alarko GYO Bağımsız YK Üyesi

MENTOR: İzzet Garih
Dönem: 3

Banu Köker

ABN Amro Bank, Royal Bank of Scotland ve Standard Unlu’de 25 yıl kurumsal ve yatırım bankacılığı alanında çalışmıştır.

Banu Saraçlar

Banu Saraçlar
İBB İSPER
Genel Müdür

MENTOR: Göktekin Dinçerler
Dönem: 5

Banu Saraçlar

Banu Saraçlar Boğaziçi Ü. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü lisans eğitiminin ardından Marmara Ü.’nde İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans eğitimi almıştır. 25 yılı aşan profesyonel kariyerine Eczacıbaşı Menkul Değerler’de başlayan SARAÇLAR Boyner Grup Şirketleri’nden Advantage'da İnsan Kaynakları Müdürü, Turkcell ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları Yöneticisi, Turk Telekom Grup İnnova’da Direktör, Assistt’e İK Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2019 Ağustos’tan bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPER AŞ'de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Banuhan Yürükoğlu

Banuhan Yürükoğlu
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı
CFO

MENTOR: Mehmet T. Nane
Dönem: 4

Banuhan Yürükoğlu

Bankacılık ile başlayan sonrasında Akkök Holding Şirketlerinden Ak-Al Tekstil ve Akiş GYO'da Mali İşler alanında Genel Müdür Yardımcılığı'na uzanan toplam 34 yıllık profesyonel iş deneyimi . Proje finansmanı,M&A,tahvil ihracı,Risk Yönetimi,Kurumsal Yönetim derecelendirme ,Konsolide Finansal raporlama tecrübesi.Akkök Holding bünyesindeki Mentorluk programında Mentor.Grup Şirketlerinde Yönetim Kurulu üyelikleri deneyimi

Barış Karakullukçu

Barış Karakullukçu
İş Bankası Grubu
Yeni Nesil Girişimcilik Başkanı

MENTOR: Kaan Terzioğlu
Dönem: 2

Barış Karakullukçu

- Hem iş süreçlerine hakim hem de teknoloji bilgisine sahip danışmanlık, perakende ve telekom sektörlerinde 25 yılı aşkın deneyimi kullanarak çalışabilen üst düzey yönetici ve YK üyesi. - Dünya çapında 20'den fazla ülkede dijital dönüşüm projeleri gerçekleştirerek çok kültürlü entegrasyon yetenekleri ve kanıtlanmış hızlı adaptasyon becerilerine sahip deneyimli danışmanlık yöneticisi. - Teorik bilgi ve pratiğin karmasını yeni nesillere aktaran girişimcilik yatırımcısı/mentor ve üniversitelerde teknoloji/dijital dönüşüm dersleri veren hoca. - Harvard Business School'da liderlik vakası

Başak Cezar Kutlu

Başak Cezar Kutlu
Enerya Enerji A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı, İcra Kurulu Üyesi
Satış, Pazarlama, Müşteri Deneyimi

MENTOR: Arzuhan Doğan Yalçındağ
Dönem: 5

Başak Cezar Kutlu

20+ yıllık uluslararası yönetim, strateji, pazarlama, satış ve M&A geçmişi mevcuttur. Procter& Gamble, Eczacıbaşı Holding, Şişecam, Enerya Enerji'de icra kurulu üyesi, GMY, pazarlama ve satış başkanı, YK danışmanı, global direktör gibi üst düzey görevlerde bulunmuştur. İngiltere, İsviçre ve BAE'de 7 yıl bölgesel ve global rollerde çalışmıştır. Hızlı tüketim (12 y), teknoloji (2 y), yapı sektörü (5 y), danışmanlık (10 y), enerji (5 y), dayanıklı tüketim (2 y) sektörlerinde tecrübelidir. Ahlatcı Enerji halka arz, Enerya Enerji M&A, Oral-B ve Burgbad yeniden yapılandırma projelerini yönetmiştir.

Başak Karaca

Başak Karaca
Coca-Cola Company
Türkiye Genel Müdürü

MENTOR: Muzaffer Akpınar
Dönem: 2

Başak Karaca

Başak Kural Uslu

Başak Kural Uslu
Logo Yazılım A.Ş. Genel Müdür
Logo Ventures Board Member

MENTOR: Fuat Tosyalı
Dönem: 3

Başak Kural Uslu

20+ yıl profesyonel iş tecrübesi, Turkcell, Türk Telekom, Beko Elektronik şirketlerinde ürün yönetimi, gelir yönetimi, müşteri kazanımı ve koruma, büyüme stratejileri, teknoloji ve regülasyon stratejilerinde farklı kademe yöneticilik. İTÜ Çekirdek Start Up Mentorluğu ve Koçluk. YK Üyelikleri: Logo Grup FigoPara Ortaklığı - Board Member, TÜBİSAD YK

Begüm Mutuş

Begüm Mutuş
Yıldız Holding Kadın Platformu Başkanı
Yıldız Holding Kamu İlişkileri Genel Müdürü
SÜGAV Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü

MENTOR: Ahmet Dördüncü
Dönem: 4

Begüm Mutuş

Kimya Mühendisi, Medya ve İletişim Çalışmaları Yüksek Lisans derecesine sahibim. Kamu İlişkileri, Kurumsal İletişim, Avrupa Birliği ve STK İlişkileri, Sürdürülebilirlik Falliyetlerinin küresel ölçekte iletişimi ve koordinasyonu ile tüm grubun sosyal sorumluluk faaliyetlerini ve Sabri Ülker Vakfının çalışmalarını koordine ediyorum. Şirketin kamu İlişkilerinden küresel ölçekte sorumluyum

Benay Bitirici Bakışkan

Benay Bitirici Bakışkan
Arçelik Pazarlama A.Ş.
Satış Kıdemli Direktörü

MENTOR: Mustafa Seçkin
Dönem: 3

Benay Bitirici Bakışkan

30 yıllık kariyer hayatında Arçelik’te kalite planlama, satınalma, lojistik gibi farklı fonksiyonlarda görev almış, sonrasında Koçtaş’ta perakende sektöründe kategori yönetimi, satınalma, pazarlama, mağaza yerleşimi, e-ticaret konularında tecrübe kazanmıştır. 20 yılın üstündeki yöneticilik tecrübesini koçluk eğitimi ile destekleyerek gerek kurum içinde gerekse Yenidenbiz derneği bünyesinde koçluk/mentorluk yapmaktadır. Halen Arçelik Pazarlama A.Ş’de Kıdemli Satış Direktörü’dür. Aynı zamanda Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği’nde yönetim kurulu üyesidir.

Berç Germeyan

Berç Germeyan
Shell&Turcas
Türkiye Hukuk Direktörü

MENTOR: Emin Birsel
Dönem: 4

Berç Germeyan

Hollanda da hukuk okudum, 20 yıldır Türkiye de farkli kurumlarda avukatlık yapıyorum. Pozitif ve enerjik kişiliğim var.

Beril Koparal Ergün

Beril Koparal Ergün
Veni Vita Health
Kurucu Ortak ve Genel Müdür

MENTOR: Selçuk Yorgancıoğlu
Dönem: 4

Beril Koparal Ergün

Tıbbi Biyoloji ve Genetik Uzmanı olan Beril Koparal Ergün, kendi girişimleri ve üst düzey yöneticiliklerin yer aldığı 30 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Üç alanda yüksek lisans derecelerine sahiptir. Yurt içi ve dışında pek çok kişisel gelişim sertifikasyonu almıştır. En son Zade Vital, Note Cosmetique ve Kampotu (Voonka) markalarının Genel Müdürlüğü'nü yaptıktan sonra kendi girişimlerini büyütmeye ve global şirketlere danışmanlık yapmaya devam etmektedir. Şirket ortağı ve YK üyesi olduğu Veni Vita Health Genel Müdürüdür. Evli ve 26, 24 ve 21 yaşlarında üç genç kız annesidir.

Berna Akyüz Öğüt

Berna Akyüz Öğüt
LC Waikiki Mağazacılık
Genel Müdür

MENTOR: Ahmet Bozer
Dönem: 3

Berna Akyüz Öğüt

Berna Kulaksız

Berna Kulaksız
Vodafone
Digital Ürünler Direktörü

MENTOR: Murat Alsan
Dönem: 4

Berna Kulaksız

Çalışma hayatıma teknoloji ekiplerinde görev yaparak başladım sonrasında ticari işbirimlerinde satış ve iş geliştirme fonksiyonları ile müşteri ihtiyaçlarını net anlamaya odaklanarak, kariyerimde teknik ve ticari bilgileri harmanladım.Telekominükasyon ve bilişim sektöründe birçok ilklerin sunulmasında görev aldım.Yeni nesil çevik organizasyon kültürleri ile yeni nesil teknolojilerin birleşimine odaklanarak uzun yıllardır ürün geliştirme ve ekosistem yönetim fonksiyonlarına liderlik ediyorum.

Berna Şamiloğlu

Berna Şamiloğlu
Sodexo
İş Geliştirme, Ürün ve İş Ortaklıkları
Genel Müdür Yardımcısı, İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Murat İlbak
Dönem: 5

Berna Şamiloğlu

Kariyerine 1995 yılında Arçelik’te başladı, 2003 yılından itibaren Turkcell’de devam etti. Turkcell Partner Program’ı geliştirerek Türkiye’de dijital ekosistemin gelişmesinde rol oynadı, 2010 senesinde US Ass. of Alliance Prof. tarafından ‘Growth Company Alliance/ Man. Excellence’ ödülü ile ödüllendirildi. Şirketin fyeni girişimlerine liderlik etti. Turkcell’in farklı iştiraklerinde GM ve YK Üyesi olarak ta roller üstlendi. 2015-19 yılları arasında dijital dönüşüm danışmanlığı yaptı. 2019 yılında Sodexo’ya katıldı. Halen şirketin iş modeli ve ürünlerinin dönüşümüne liderlik etmektedir

Berna Yıldız

Berna Yıldız
Microsoft
Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Canan Ercan Çelik
Dönem: 4

Berna Yıldız

Berrak Kutsoy

Berrak Kutsoy
Esas Holding
Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü

MENTOR: Ahmet Erdem
Dönem: 5

Berrak Kutsoy

Betül Çorbacıoğlu

Betül Çorbacıoğlu
Mercedes Benz Türk A.Ş.
İnsan Kaynakları Direktörü

MENTOR: Evguenıa Stoıchkova
Dönem: 3

Betül Çorbacıoğlu

Toplam 24 yıllık iş deneyimi. Otomotiv ana sanayiinde 22 yıllık deneyim. Finans/mali kontrol, insan kaynakları ve idari işler yöneticilik tecrübesi. Global şirkette yönetim/yönetişim deneyimi, şirket kültürü değişimi ve dijital dönüşüm tecrübesi. Kurumsal mali planlama ve raporlama, yatırım fizibiliteleri, fiyatlandırma uzmanlığı olan bir business acumen. Global, uzun vadeli mali verimlilik programı Türkiye proje yöneticiliği. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği YK üyesi.

Betül Sarıkaya

Betül Sarıkaya
SOCAR Türkiye Gas Business Unit
CFO

MENTOR: Tayfun Bayazıt
Dönem: 5

Betül Sarıkaya

Betül Sarıkaya 8 yıl Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'nde enerji sektörü ağırlıklı olmak üzere farklı sektörlerde (üretim, perakende, turizm vb) finansal denetim hizmeti vermiştir. Bu esnada Uluslarası Finansal Raporlama Standartları, Süreç Dizaynı ve Süreç Denetimi, SoX Denetimi, IT Denetim, Vergi ve Uyum konularında tecrübe elde etmiştir. İstanbul, Ankara ve Houston PwC ofislerinde tecrübeleri vardır. PwC kariyeri esnasında müşteri portföyü TÜPRAŞ, Shell Turcas Petrol, The Shell Oil Company US, Deerpark Refining LLP, Karadeniz Holding, Nordex Enerji, Koç Aygaz Doğalgaz, Electrolux, Bar

Bilge Çiftçi

Bilge Çiftçi
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Chief Marketing Officer

MENTOR: Lale Saral Develioğlu
Dönem: 5

Bilge Çiftçi

Pazarlama kökenli, uluslararası deneyim sahibi, zorlu koşullarda P&L sorumluluğu almış yöneticiyim. 1998-2011 arası Procter&Gamble'da; 2011-2019 arası Vodafone'da Türkiye, İsviçre ve İngiltere'de çalıştım. Halen Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri'nde CMOyum. Tüketim ürünleri, teknoloji, B2B-B2C pazarlama, ticari pazarlama, regülasyonlu pazarlarda operasyon, dijital pazarlama, marka ve ürün inovasyonu konularında deneyimliyim. Üst seviye kurumsal strateji belirleme, uzun vadeli stratejik yol haritası, misyon belirleme, portföy seçimi ve yönetimi, operasyonel verimlilik konularına liderlik ediyorum.

Bilgen Aldan

Bilgen Aldan
BKT Pay CEO
BKT Yönetim Kurulu Danışmanı
Enrich Teknoloji Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Faik Açıkalın
Dönem: 4

Bilgen Aldan

Dijital bankacılık, FinTech, telekomünikasyon, e-ticaret, dijital medya, teknoloji ve oyun sektörlerinde, Garanti Bankası, Turkcell, Akbank, Doğuş Planet (n11.com), Doğuş Müşteri Sistemleri, Mynet / Mynet Games, AlbTelecom, BKT / BKT Pay şirketlerinde, 20 yıllık dijitalleşme, pazarlama, genel müdür yardımcılığı, genel müdürlük tecrübesi. Grup şirketlerinde ve STK'larda YK Üyeliği deneyimi. Startup, turnaround, yatırım, kurulum ve hızlı büyütme tecrübesi. AlbTelecom'un ilk kadın CEO ve YK Üyesi. Arnavutluk ve Kosovada BKT YK Djital Transformansyon Danışmanı ve BKT Pay kurucu CEO'su.

Billur Kaymak Burkutoğlu

Billur Kaymak Burkutoğlu
Aras Kargo
Pazarlama,Kurumsal İletişim,Müşteri Deneyimi
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Yılmaz Yılmaz
Dönem: 5

Billur Kaymak Burkutoğlu

Nestle, Danone, Sütaş, Hayat Kimya, Kale Endüstri Holding gibi uluslararası ve ulusal kurumlarda Pazarlama Fonksiyonlarını yönetti. Farklı kültür ve ülkelerde deneyim kazandı ve dönüşümü ateşleyerek sorumlu olduğu marka ve ekiplerin gelişmesini sağladı. Marka Konumlandırması, İletişim Stratejisi ve Uygulamaları, Dijital Pazarlama, Kurumsal İletişim, Çalışan Markası, Marka Vatandaşlığı/Sosyal Sorumluluk, Müşteri Deneyimi, İnovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme alanlarında dönüşüm sağlamıştır. 2020’de bir Avusturya Postanesi iştiraki olan Aras Kargo ailesine katıldı.

Birsen Aktugan

Birsen Aktugan
Hazine ve Maliye Bakanlığı
Hazine ve Maliye Uzmanı

MENTOR: Süleyman Türkel
Dönem: 1

Birsen Aktugan

AÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını finans üzerine, ABD, Boston Üniversitesi’nde burslu olarak yapmıştır. 2020 yılında İÜ Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’nda daire başkanlığı ve GMY olarak görev yapmış olup halen Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda uzman olarak çalışmaktadır.1995-2000 Yılları arasında Washington DC’de Dünya Bankası Yönetim Kurulunda Türkiye Temsilcisi olarak çalışmış, BOTAŞ YK'da YK Üyeliği yapmıştır. Halen HMB Dış Ekonomik İlişkiler Gn.Md'de uzman olarak çalışmaktadır.

Burçak Çelet

Burçak Çelet
Desa Deri
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Esin Güral Argat
Dönem: 5

Burçak Çelet

Burçin Ozan

Burçin Ozan
HSBC Bank A.Ş. CFO / Genel Müdür Vekili
HSBC Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
HSBC Kuveyt,Bahreyn,Cezayir Finans Koord.

MENTOR: Fatih Ebiçlioğlu
Dönem: 5

Burçin Ozan

HSBC Bank A.Ş’de Finans alanında 20 yıldır çalışmaktadır.

Burcu Bıçakçı Ersoy

Burcu Bıçakçı Ersoy
Egon Zehnder
Yönetici Ortak

MENTOR: Faik Açıkalın
Dönem: 3

Burcu Bıçakçı Ersoy

Burcu Civelek Yüce

Burcu Civelek Yüce
Akbank
Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Ümran Beba
Dönem: 3

Burcu Civelek Yüce

Burcu Koçer

Burcu Koçer
Pladis Türkiye
Tedarik Zinciri İhracat Yeni Ürün Geliştirme

MENTOR: Ahmet Bozer
Dönem: 5

Burcu Koçer

A highly motivated, solution oriented leader, managing large scale of organizations with more than 21 years of experience in multinational FMCG companies. Leading supply chain operations, commercialization systems and processes on global and regional level.Strong background in program & project management, new product launches, product and packaging change management disciplines, global innovation and investment plans, business development initiatives, international brands, export & import foreign trade operations, supply chain customer service processes.

Burcu Kösem

Burcu Kösem
Dünya Eko Grubu
CEO

MENTOR: Faik Açıkalın
Dönem: 5

Burcu Kösem

Burcu Öztürk

Burcu Öztürk
Medical Park ve Liv Hastaneler Grubu
CFO

MENTOR: Canan Özsoy
Dönem: 4

Burcu Öztürk

Türkiye’nin en büyük özel hastaneler zinciri olan MLP Care’de CFO olarak görev yapmaktadır. Bundan önce, PricewaterhouseCoopers’ta Şirket Birleşme ve Satınalma bölümünde Direktör olarak İstanbul ve New York çalışmıştır. 2021 Yılında, Dünya Ekonomi Forumu tarafından “Genç Küresel Liderler” listesine Türkiye’den seçilmiştir. 2020 ve 2021 yıllarında, gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye’nin “En İyi CFO”’su seçilmiştir. 2018, 2020 ve 2021’de Fortune Dergisi’nin “En Etkin 50 CFO” listesinde yer almıştır.

Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu

Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu
Orka Holding
CMO
Yk Üyesi

MENTOR: Hakan Binbaşgil
Dönem: 5

Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu

Orka Holding Şirketinde Pazarlama Grup Başkanlığı ğozisyonunda yaklaşık 7 yıldır çalışmajtayım.

C. Verda Emiroğlu

C. Verda Emiroğlu
Stravision
Kurucu Başkan, CEO
İş ve Teknoloji Stratejisti

MENTOR: Şevket Başev
Dönem: 5

C. Verda Emiroğlu

İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü 1994 mezunu olan Emiroğlu, Yüksek Lisans eğitimini Stratejik Yönetim, Doktora eğitimini Teknoloji Yönetimi alanında tamamlamıştır. 2016'da 22 yıllık kurumsal hayat, Üst Düzey Yöneticilik kariyerinden mezun olma kararı alan Emiroğlu, Girişimci, Yatırımcı, Mentör, Danışman, YK üyesi olarak; yeni nesil alanlarda faaliyet gösteren, iş ve teknoloji tabanlı dönüşüm ve büyüme hedefleri koyan, geleceğin şirketleri ile farklı iş modelleri çerçevesinde yol arkadaşlığı yapmakta, bilgi ve deneyimini en etkin şekilde kullanarak en yüksek fayda üretmek için çalışmaktadır.

Çağla Zıngıl

Çağla Zıngıl
Akkök Holding
Hukuk Direktörü

MENTOR: Mehmet Tütüncü
Dönem: 5

Çağla Zıngıl

15 yıldır Akkök Grubunda enerji (üretim, dağıtım, perakende), kimya, tekstil, gayrımenkul yatırım ortaklıkları ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren grup şirketlerine şirketler hukuku, kurumsal süreçler, finansman, birleşme, devralma, özelleştirmeler, sermaye piyasası işlemleri de dahil olmak üzere çeşitli konularda hukuki destek vermektedir.

Canan Bademlioğlu

Canan Bademlioğlu
Abbott
Regional Director CIS & Turkey

MENTOR: Mehmet Sönmez
Dönem: 3

Canan Bademlioğlu

Canan, 1 Ocak 2023 itibariyle Abbott'ta CIS ve Türkiye'den sorumlu Bölgesel Direktör olarak atanmıştır. Daha önce sırası ile 2020-2023 Abbott ’ta Genel Müdür, 2017-2020 tarihleri arasında Eczacıbaşı İlaç Pazarlama'da Genel Müdürlük yapmıştır. Kariyerine Eczacıbaşı-Baxter’da Kalite Güvencesinde başlayan Bademlioğlu, daha sonra Pazarlama, Satış ve Ticari Operasyon alanlarında farklı sorumluluklar alarak sürdürmüştür.

Canan Ercan Çelik

Canan Ercan Çelik
Borusan Kocabıyık Vakfı Genel Sekreter
Yeni Nesil Genel Müdür

MENTOR: Ersin Özince
Dönem: 1

Canan Ercan Çelik

PWC & Borusan Holding'te 35 yıllık deneyim.STKlar ve Grup bünyesinde 20 yılı aşkın YK üyeliği, Genel Müdürlük tecrübesi.Mali işler, Planlama&Yatırımlar, İnsan Kaynakları, IT, Kurumsal İletişim, Hukuk, Risk Yönetimi, Merkezi Satınalma fonksiyonları ile Grubun Sürdürülebilirlik, 6 Sigma, Akademi, Ortak Hizmetler inisiyatifleri liderliği.Portföy yönetimi, hissedar ilişkileri, finansal mühendislik, planlama, kriz ve itibar yönetiminde derinlik. Holding,Çelik,Lojistik,Otomotiv,Distribütörlük alanlarında sektörel birikim, STK üst seviyede tecrübe

Cemile Banu Hızlı

Cemile Banu Hızlı
Mplus Türkiye (CMC)
CEO ve YK üyesi

MENTOR: Ersin Pamuksüzer
Dönem: 4

Cemile Banu Hızlı

20 yil bankacilik, 5 yillik uluslararasi BPO ve Teknoloji yonetimi; toplam 25 yillik is deneyimi. Uluslararasi BPO genel mudurluk, yonetim kurulu uyeligi, grup seviyesinde icra kurulu uyeligi ve grup teknoloji sirketlerinde yonetim kurulu uyeligi. Buyuk, basari odakli takimlar kurma; degisim ve donusum yonetimi, BtoB musteri yonetimi, surec ve teknoloji danismanligi uzmanlik alanlari. Ozel sermaye fonu yatirimi sirket yonetimi ve sirket satis deneyimi. STK aktif katilim ve YK deneyimi.

Cevza Basman

Cevza Basman
Kavaklıdere Şarapları
Pazarlama Direktörü

MENTOR: Arzu Aslan Kesimer
Dönem: 5

Cevza Basman

90 dogumluyum, Fransız Lisesi mezunuyum, Üniversiteyi Paris te okudum ekonomi isletme lisansı üstüne de pazarlama master i yaptim. 2 sene Fransa da farksız şirketlerde pazarlama alanında gorev aldıktan sonra Turkiye'ye aile şirketine dondum, yaklaşık 10 senedirde kendi şirketimizde Pazarlama dan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak gorev yapmaktayım.

Ceylan Güzekin

Ceylan Güzekin
Birgi Mefar Grup
Kurumsal Yönetişim Koordinatörü

MENTOR: Sevdil Yıldırım
Dönem: 3

Ceylan Güzekin

Toplam 35 yıllık iş deneyimi. Çok uluslu kuruluşlarda Denetim, Perakende Lojistik, İlaç, Turizm sektöründe Arthur Andersen ,7-Eleven, McDonald's, Merck Sharp Dohme 'de üst düzey yöneticilik ve yönetim kurulu tecrübesi. Global Turizm A.Ş.'de 9 yıl genel müdürlük tecrübesi. Marka yönetimi finans, denetim ve risk yönetimi ,iş geliştirme, M&A, kurumsal yönetişim tecrübe sahibi. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konusunda STK'larda aktif rol. EMCC Mentor/YenidenBiz ve BU Kariyer Merkezi mentörü Boğaziçi Mezunlar Derneği YK Üyesi, Uluslarası BPW YK Üyesi YKKD Sürdürülebilirlik Komites iÜyesi

Çiçek Boydaş

Çiçek Boydaş
Arkas Holding A.Ş.
Ortaklı Yapılar Direktörü

MENTOR: Ali Ülker
Dönem: 2

Çiçek Boydaş

Çiğdem Yılmaz

Çiğdem Yılmaz
Ciner Grup
CFO

MENTOR: Sani Şener
Dönem: 4

Çiğdem Yılmaz

Ticari bankacılık,proje finansmanı,yapılandırılmış krediler,kredi analizi,ik ve organizasyon yönetimi, strateji oluşturma ve takibi konularında farklı görev ve pozisyonlarda 24 yıllık bankacılık tecrübesi sonrası uluslararası bir holding olan Ciner Grup ta CFO olarak çalışmaya başladım.yoğunlukla yurtiçi ve yurtdışı yatırım finansmanı alanlarında yapılan çalışmaların yanında, mali ve idari işler sorumluluğu da üstlendim.

Damla Birol

Damla Birol
Türk Tuborg A.Ş.
CEO
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Agah Uğur
Dönem: 2

Damla Birol

FMCG başta olmak üzere çeşitli sektörlerde farklı görev ve pozisyonlarda 30 yılı aşkın deneyim. Çok uluslu şirket yönetimi ve Yönetim Kurulu Üyeliği tecrübesi. Turnaround, M&A, tecrübesi. Strateji Geliştirme, Marka Yaratma, Yüksek Motivasyonlu Ekip Kurma ve Sahada Mükemmel Uygulama konularında deneyim. Grup ve grup dışı şirketler ile STK alanında Yönetim Kurulu Üyeliği deneyimleri.

Defne Kocabıyık Narter

Defne Kocabıyık Narter
Borusan Holding
Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar Genel Müdür ve YK Üyesi

MENTOR: Ümit Boyner
Dönem: 4

Defne Kocabıyık Narter

Demet Özdemir

Demet Özdemir
Inveo Yatırım Holding YK Üyesi
Gelecek Varlık, Akenerji,
Osmanlı Yatırım Bağımsız YK Üyesi

MENTOR: Erkan Akdemir
Dönem: 1

Demet Özdemir

EY’daki 30 yıllık kariyerinin son 15 yılını Kıdemli Şirket Ortağı olarak geçiren Özdemir, 1000’e yakın yerli ve uluslararası şirkete Denetim, Birleşme ve Satın alma, Finansal durum tespiti, Halka Arz, Yeniden Yapılanma ve Finansal danışmanlık hizmetleri verdi. Private equity,venture capital sektör lideri. Karmaşık matris yapılarda çok deneyimli, EMEIA’da kültürlerarası ekipleri yönetti. 2021 yılı başında EY’dan ayrılarak enerji, havacılık, finansal hizmetler, tekstil, tüketici sağlığı sektörlerinde faaliyet gösteren çok çeşitli kurum ve STK’larda yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Demet Russ

Demet Russ
Janssen Pharmaceuticals
Genel Müdür

MENTOR: Gökhan Gürcan
Dönem: 5

Demet Russ

Janssen Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan Bölge Lideri Demet Russ aynı zamanda Janssen Gelişen Pazarlar Komitesi Üyesi ve Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği YK Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 2015-19 yılları arasında Janssen EMEA Finans Başkan Yardımcısı olarak bölgenin büyüme stratejisine liderlik etmiş olan Russ, Janssen’e katılmadan önce McKinsey’de sağlık, yüksek teknoloji, finansal hizmetler, ulaşım ve altyapı sektörlerinde stratejik yönetim danışmanlığı yapmıştır. Russ’un liderlik yaklaşımı iş birliğine dayalı, kapsayıcı, çevik ve rekabetçi organizasyonlar yaratmaktır.

Deniz Alkan

Deniz Alkan
Pepsico Türkiye
Kıdemli Direktör, Strateji & Transformasyon

MENTOR: Aclan Acar
Dönem: 2

Deniz Alkan

1994-2006 yılları arasında P&G'de Finansal Planlama ve Mali İşler konularında çeşitli görevler aldı. 2006 yılında PepsiCo’ya katılan Alkan, Yiyecek ve İçecek organizasyonlarının birleşmesinde aktif görev aldı. 2015-2021 yılları arasında PepsiCo Türkiye'nin Finans, Transformasyon ve Ciro Yönetimi ajandasına liderlik etti. 2022 yılı itibariyle Pepsico Türkiye Kıdemli Direktör Strateji ve Transformasyon rolüne atanan Alkan, stratejik büyüme, dijital dönüşüm, maliyet dönüşümü ajandalarına liderlik etmektedir.

Deniz Özen

Deniz Özen
İstanbul Portföy Yönetimi Yatırımcı Ortağı
Sarmal Inc. Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Tayfun Bayazıt
Dönem: 1

Deniz Özen

Deniz Uyan Ay

Deniz Uyan Ay
Marshall Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Gelecek Varlık Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan
Dönem: 5

Deniz Uyan Ay

2001 Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu, 2006 Bilgi Üniversitesi Avrupa Etüdleri Master Programını, 2019 Harvard Business School Disruptive Strategy programını tamamlamıştır. 2001-2002 Akbank Kurumsal Pazarlama uzmanı, 2002-2005 TÜSİAD Sanayi İşleri bölümü uzmanı, 2005-2007 Hürriyet Gazetecilik İş Geliştirme&Strateji kıdemli uzmanı, 2007-2011 PwC Danışmanlık Kurumsal Finansman Müdürü, 2011-2014 Fiba Grup proje koordinatörü, 2014’ten bu yana Gelecek Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Mayıs 2022, Marshall Boya’da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Derya Düner

Derya Düner
QNB Finansbank A.Ş.
Girişimcilik ve İnovasyondan Sorumlu
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Süreyya Ciliv
Dönem: 5

Derya Düner

2003'te Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Müh.'den mezun oldum.2003–2006 arasında Mercedes Benz ve 2006–2007 arasında Pfizer’de; strateji, pazarlama ve proje yönetimi alanlarında farklı rollerde çalıştım. 2007'de QNB Finansbank Perakende Bankacılık ekibine katıldım. Farklı sorumlulukların ardından, Enpara.com’un kurucu yöneticileri arasında yer aldım ve 2012’de Enpara.com’da Müşteri Yönetiminden sorumlu Direktör olarak çalıştım. 2015'te Müşteri Deneyimi Ofisi’ni kurdum. 2018'den beri bankanın İnovasyon ve Girişimcilikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyorum.

Derya Tekin Yusuf

Derya Tekin Yusuf
Çelebi Holding A.Ş.
Çelebi Bandırma Uluslar Arası Liman İşl.
Yönetim Kurulu Üyeliği

MENTOR: Hakan Binbaşgil
Dönem: 2

Derya Tekin Yusuf

Havacılık Yer Hizmetleri, Kargo Lojistik, Taşımacılık, Liman İşletmeciliği, Fast Food, Marina İşletmeciliği, Güvenlik, Eğitim sektörlerinde 40 yıla yakın İK, Strateji ve Degişim Yönetimi , Aile şirketlerinin kurumsallaşması, satın almalar birleşmeler, kurumsallaşma, yeniden yapılanma, Yönetim Kurulu, İçra Kurulu İş Geliştirme ve İK komiteleri, Yönetici koçlugunda Global Deneyim Kadın ve egitim odaklı Kss projeleri ve Kadın Güçlendirme programları deneyimi

Derya Yurt

Derya Yurt
TelcoDR
VP / Business Value Analysis

MENTOR: Mehmet Altınok
Dönem: 2

Derya Yurt

Bankacılık, Ödeme Sistemleri, Telekomünikasyon, Yazılım sektörlerinde pazarlama, segment, ürün ve gelir yönetimi alanlarında 18 yıl tecrübe. Ülke çapında projelerde, şirket birleşmesinde, P&L yönetiminde, regülasyona tabi sektörlerde deneyim. Yurtdışı start-up'ta devam eden danışmanlık ve ürün yönetimi deneyimi. Pazara çıkış stratejileri, büyüme stratejileri, segmentasyon, analitik pazarlama, müşteri deneyimi, marka yaratma ve yönetme deneyimi.

Didem Dinçer Başer

Didem Dinçer Başer

MENTOR: Feyhan Yaşar
Dönem: 1

Didem Dinçer Başer

Danışmanlık, finans, bankacılık, dijital transformasyon, pazarlama, finansal teknoloji alanlarında 26 yılı aşan tecrübe. McKinsey ve Garanti Bankasında associate partner ve genel müdür yardımcılığı görevleri. Ödüller : Türkiye'nin Fark Yaratan Kadınları (Women to Watch) - 2017, Capital Türkiye'nin en başarılı 30 Pazarlama Yöneticisi Ödülü - 2018

Didem Doğan

Didem Doğan
Balparmak
CMO & İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Mustafa Çamlıca
Dönem: 4

Didem Doğan

Kariyerine Doğuş Otomotiv pazarlama bölümünde başladı. Sonrasında Sagra Gıda’da atıştırmalık kategorisinin pazarlama süreçlerini yönetti. Yıldız Holding ekibine katılarak Ülker ana marka dahil pek çok markanın strateji, inovasyon ve digital dönüşüm süreçlerine liderlik etti. MÜMSAD ve IAB Türkiye YK üyeliği yaptı. Üretim şirketi Genel Müdürlüğü görevinde üretim, kalite ve endüstriyel ilişkiler konusunda deneyim kazandı. Son olarak Altıparmak Gıda'da marka yönetimi, digital pazarlama, kurumsal iletişim ve ticari pazarlamadan sorumlu CMO&İcra Kurulu Üyesidir.

Didem Duru

Didem Duru
Cisco
Genel Müdür

MENTOR: Ahmet Dördüncü
Dönem: 5

Didem Duru

Didem Gürcüoğlu Tekay

Didem Gürcüoğlu Tekay
Management Centre Türkiye
Kıdemli Ortak

MENTOR: Diane Arkas Göçmez
Dönem: 2

Didem Gürcüoğlu Tekay

Management Centre Türkiye (MCT) Kıdemli Ortağı ve Hissedarı olan Tekay, iş deneyimine perakende alanında basladı, 2014-2019 yılları arasında Genel Müdürlük rolünü yürüttü. Forbes Forty Over 40, 2015 listesinde yer alarak alanında dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Tekay, The Grow Forward Manifesto kitabının yazarıdır. İTÜ mezunudur. Middlesex Üniversitesi’nde Koçluk, Danışmanlık ve Liderlik master programını tamamlamıştır. UNEP'de dönüşüm danışmanı olarak çalışmaktadır.

Didem Özensel

Didem Özensel
Mercedes Benz Türk A.Ş.
2.El Kamyon & Otobüs Satış Direktörü,
Koza Merkezi ve Bayi Ağı Direktörü

MENTOR: Selen Kocabaş
Dönem: 3

Didem Özensel

Lise eğitimini Hamburg’da tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Mezunu olarak, kariyerine 1997 yılında Mercedes-Benz Türk’te yönetici yetiştirme programıyla başlamıştır. 2002 yılında Bayi Ağı Yönetiminde Proje Müdürü olarak atanmış ve 2006 yılında Bayi Ağı ve İş Geliştirme Bölüm Müdürü, 2012 sonrasında Direktör olarak görev almıştır. 2019 yılından itibaren 2.El Kamyon & Otobüs Satış ve Koza/Inovasyon Merkezi Direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Görevlerinin yanısıra 2023 yılında ilave olarak vekaleten bayi İş Geliştirme Direktörlüğünü üstlenmiştir.

Dilek Çilingir

Dilek Çilingir
EY Türkiye
Global Assurance Talent Leader – Partner

MENTOR: Cem Kozlu
Dönem: 3

Dilek Çilingir

Dünya çapındaki tüm EY Assurance Services için yetenek stratejisini ve uygulamasını denetleyen, Profesyonel hizmetlerdeki kariyeri boyunca, beş ülkede EY South East Europe Adli ve Dürüstlük Hizmetleri uygulamasını kurdu. Türkiye'deki zamanından önce, ABD'de Boston ve New York City'de sekiz yıl geçirdi ve burada başka bir Big Four profesyonel hizmet firmasında Danışmanlık uygulamasında çalıştı ve çeşitli Fortune 500 müşterilerinden oluşan bir portföyü ve çeşitli küresel bir şirketi yönetti.

Dilşad Tek

Dilşad Tek
Unilever
Dondurma Ortadoğu ve Türkiye Finans Başkanı
Türkiye, Orta Asya, Iran Finans Başkanı

MENTOR: Suzan Sabancı Dinçer
Dönem: 3

Dilşad Tek

Finans alanında 20 yıllık deneyimi bulunmaktadır. Unilever'in Türkiye ve Londra ofislerinde 18 yıl boyunca çeşitli görevler yürütmüştür. Kategori ve performans yönetimi, muhasebe operasyonları ve raporlama, proje yönetimi, kurumsal yönetişim alanlarında tecrübe sahibidir. Son 2 yıldır Unilever Türkiye Finans Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Mevcut rolünde Ortadoğu ve Türkiye Dondurma Kategorisi Finans Liderliği ile Türkiye, Orta Asya ve Iran Finans Başkanı sorumluluklarını birlikte yürütmekte, yaklaşık 150 kişilik bir Finans ekibine liderlik etmektedir.

Dr. Şengül Atalay

Dr. Şengül Atalay
Arkas Holding
CHRO
CAO

MENTOR: Füsun Akkal Bozok
Dönem: 1

Dr. Şengül Atalay

Arkas Holding'te CHRO olarak tüm grup ve şirketlerinin ulusal ve uluslararası ofislerinin İK strateji ve politikalarını yönetmekten ve koordinasyonundan sorumludur. Kariyerinin büyük kısmı Türkiye'nin büyük holdinglerinde geçtiği için çok farklı sektörlerde ve farklı ülke ortaklıklarının yönetim setinin oluşturulmasında, sistem altyapısının kültürle uyumlu hale getirilmesinde, şirketlerde Holding strateji ve bakış açısının konumlandırılmasında üst düzey deneyime sahiptir. Ayrıca şirket kuruluşları, ortaklıkları, stratejik planlama ve yapılanma gibi global projeleri de yönetmektedir.

Duygu Erzurumlu Cengiz

Duygu Erzurumlu Cengiz
Akkök Holding CHRO
Akenerji CHRO
Akhan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

MENTOR: Sadettin Saran
Dönem: 5

Duygu Erzurumlu Cengiz

Ebru Dorman

Ebru Dorman
HSBC Türkiye, Borusan Lojistik, Saran Grubu
Bağımsız YK Üyesi

MENTOR: Dr. Yılmaz Argüden
Dönem: 2

Ebru Dorman

26 yılı aşan kariyerinin büyük bölümünü yurtdışında McKinsey, Morgan Stanley, Orange, Maxis gibi lider şirketlerde geçirip 2013 yılında Türkiye’ye dönmüştür. Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdür Vekili, MV Holding CEO’su, StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı görevlerinin ardından 2020 yılı itibarı ile Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, melek yatırımcı ve sosyal girişimci olarak profesyonel hayatını sürdürmektedir. Hayallerin Ötesinde Yaşamak kitabının yazarıdır.

Ebru Nur Yıldız

Ebru Nur Yıldız
Limak Yatırım
Proje Finansman Direktörü

MENTOR: Murat Erkan
Dönem: 5

Ebru Nur Yıldız

Proje finansman, risk yönetimi, nakit yönetimi, satın alma ve birleşme işlemleri, kurumsal finansman alanlarında altyapı (enerji ve ulaştırma), çimento, turizm, inşaat sektörlerinde 20 yılın üzerinde deneyim sahibidir. 2002-2005 yılları arasında Garanti Bankası’nda Kurumsal Bankacılık alanında çalışmıştır. Halen Limak Yatırım Proje Finansman Direktörü olarak görev yapmanın yanı sıra Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi’nde Yönetim Kurulu Üyesi ve 1915 Çanakkale Köprüsü ve Otoyol İşletme Şirketi’nde İcra Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Ebru Özgen

Ebru Özgen
Coca Cola İçecek A.Ş.
İnsan Kaynakları İcra Kurulu Üyesi
Chief Human Resources Officer

MENTOR: Hakan Binbaşgil
Dönem: 3

Ebru Özgen

Kariyerine 1992 yılında Arthur Andersen denetim şirketinde başlamış olan Özgen, ODTU İşletme bölümünden mezun olup, İngiltere'de Birmingham Üniversitesi’nde MBA yapmıştır. 2009'da Bilkent Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku yüksek lisans derecesini almıştır. 1997 yılında CCI’a katılıp artan sorumluluklar alarak finans kariyeri yapmış, 2013’te Türkiye Finans Direktörü pozisyonuna atanmıştır. Özgen, 2017'den beri Coca-Cola İçecek İnsan Kaynaklarından sorumlu İcra Kurulu üyesidir. 11 ülkede yaklaşık 10bin çalışanı olan halka açık bir şirket olan CCI'ın İnsan ve Kültür stratejisinden sorumludur.

Ebru Şenel Erim

Ebru Şenel Erim
METR&NA Kurumsal İlişkiler İletişim Başkanı
MET Kişisel Bakım Kurumsal İlişkiler ve
İletişim Lideri

MENTOR: Arzuhan Doğan Yalçındağ
Dönem: 4

Ebru Şenel Erim

İş hayatımda, sürdürülebilir iş modelinin yaygınlaşması, gezegenimiz ve yaşadığımız toplumun korunması, dengeli beslenme ve cinsiyet eşitliği alanında ekosistemi güçlendirmeye odaklanıyorum. Sivil toplum kuruluşlarında aktif rol almayı ve küresel arenada Türkiye’yi tanıtmayı sorumluluğum olarak değerlendiriyorum. Kişisel yaşam pusulamda; amaç sahibi bir birey olarak değer üretimi ve pozitif etkinin başarı getirdiğine inanıyor; iş, sosyal ve özel yaşam dengesini korumaya özen gösteriyorum.

Ebru Taşcı Firuzbay

Ebru Taşcı Firuzbay
Metro Türkiye
YK Üyesi ve İnsan Kaynakları Direktörü

MENTOR: Erdal Aksoy
Dönem: 3

Ebru Taşcı Firuzbay

Finans sektöründeki 23 senelik deneyimimde, satış ve performans yönetimi, strateji ve iş geliştirme rollerinin ardından,son 11 senedir İK ve organizasyon konusunda üst düzey sorumluluklar aldım. Değişim yönetimi, kurum kültürü ve transformasyon projelerinin liderliğini üstlendim.Kurumlara yüksek performans odağında sürdürülebilirliği sağlamak için katkı sağladım.2021 Temmuz itibarı Metro Türkiye'ye Yönetim Kurulu Üyesi ve İK Direktörü olarak katıldım.Son 3 dönemdir PERYÖN YK üyesiyim.

Ebru Yonca Çapa

Ebru Yonca Çapa
Çapa İletişim Danışmanlık Ltd. Şti
Yönetim Danışmanı & Bağımsız YK Üyesi

MENTOR: Ersin Pamuksüzer
Dönem: 2

Ebru Yonca Çapa

Teknoloji, Yazılım, İnternet servisleri, FMCG, Danışmanlık sektörlerinde ulusal, bölgesel ve global organizasyonlarda pazarlama, genel müdürlük ve başkan yardımcılığı rollerinde 25 yılı aşkın deneyim. Dijital Dönüşüm, Liderlik ve Kültürel Değişim konularında danışmanlık ve eğitmenlik. Executive Coach. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi.

Ece Kaşıkçı

Ece Kaşıkçı
Bristol Myers Squibb
Türkiye Genel Müdürü

MENTOR: Levent Çakıroğlu
Dönem: 4

Ece Kaşıkçı

Birden fazla fonksiyonda stratejik konulara odaklanarak, iş/operasyonel planlar geliştirip, bu planların uygulanmasından sorumlu kişi olarak üst düzey liderlik/yönetim ekiplerine önemli bir stratejik iş ortağı olarak tecrübe kazandım. Start-up organizasyonlarda, şirketin finansal yapısı ve ekibinin kurulmasının yanında, diğer tüm fonksyonlara destek vererek farklı alanlara hakimiyet kazandım. Finansal/operasyonel çözümler yaratarak iş büyümesini etkileme, çok görevli projeleri başarıyla yönetme,

Eda Uluca Özcan

Eda Uluca Özcan
Sodexo
CEO / İcra Kurulu Başkanı ve YK Üyesi

MENTOR: Levent Çakıroğlu
Dönem: 3

Eda Uluca Özcan

Koç Grubu bünyesinde başlayan 30 yıla yakın kariyeri süresince teknoloji ve telekom sektörünün dev firmaları olan Digital Equipment,SAP,Oracle,Turkcell ve Microsoft’ta satış,pazarlama,iş ortaklıkları ve teknoloji danışmanlığı alanlarında hem yurtiçi hem de bölgede çok çeşitli sorumluluklar aldı ve üst düzey yönetici olarak pek çok değişim ve dönüşüm projesinin liderliğini üstlendi. Eylül 2018’den beri Sodexo’da İcra Kurulu Başkanlığını yürütmekte, aynı zamanda YK Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Ege Gültekin

Ege Gültekin
Akbank
Kredi İzleme ve Takip Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Sait Tosyalı
Dönem: 5

Ege Gültekin

Ege Karapınar

Ege Karapınar
Yönetim Kurulu Üyesi ve İK Danışmanı
Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi
Özgörkey Holding YK Başkan Vekili

MENTOR: Süreyya Ciliv
Dönem: 1

Ege Karapınar

İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunudur. Yaşar Holding'de işe başlayan Karapınar, 93-98 yılları arasında Yaşarbank’ta Genel Müdür Yardımcısı, Frito Lay Türkiye’de İK Direktörü, ardından tecrübe kazanmak amacıyla 1 yıl satış müdürü olarak çalışmıştır. PepsiCo'da, Türkiye İK ve Satış Yetkinlik VP, Doğu Akdeniz BU İK Lideri, New York merkez ve AMEA İK Kıdemli Direktörü olarak çalışmıştır. 2011-2016 Yıldız Holding grubunun global CHRO rolünü üstlenmiştir. Kurumsallaşma, liderlik, kültürel değişim, globalleşme ve organizasyon tasarımı alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

Ela Çubukcu

Ela Çubukcu
Costbuster LLC
Kurucu

MENTOR: Selçuk Yorgancıoğlu
Dönem: 3

Ela Çubukcu

Ela Kulunyar

Ela Kulunyar
Doğuş Otomotiv
İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi
Genel Müdür

MENTOR: Varol Civil
Dönem: 2

Ela Kulunyar

Saint-Benoit Lisesi,İÜ İşletme mezunu.Çalışma hayatınaBeymen’de Müdür Yardımcısı olarak başlayıp.Koç Grubu Dış Ticaret ve Satış’da görev almıştır.Türkiye ve yurt dışı şirketlerinin,Gıda ve perakende Grubu’nun,İK Süreç Yönetimini üstlenmiştir.Doğuş Otomotiv İK ve Süreç Yönetimi Direktörü olarak göreve başlayıp,2016 sonrasında Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Ayrıca Teknik İşler fonksiyonları,Yetkili Satıcı ağındaki İK süreçlerinin geliştirilmesi ve yönetimini yürütmektedir.

Elif Ateşok Şatıroğlu

Elif Ateşok Şatıroğlu
Boyner Holding
Strateji & İş Geliştirme Başkan Yardımcısı
ve İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Şevket Başev
Dönem: 3

Elif Ateşok Şatıroğlu

Bain&Company ve BCG'de yönetim danışmanlığı üstüne Boyner Grup'ta toplam 22 yıllık strateji, iş geliştirme, perakende, tekstil, dijital işler, omni-channel, CRM, sadakat sistemleri, süreç iyileştirme ve IT, IK ve satınalma yönetimi deneyimleri. M&A, turnaround, yerli ve yabancı ortaklar ile ilişki yönetimi ve Yönetim Kurulu Üyeliği tecrübeleri. Morhipo ve Hopi ile start-up deneyimi

Elif Çapçı

Elif Çapçı
Beymen Parekende ve Tekstil A.Ş
Grup CEO

MENTOR: Arzuhan Doğan Yalçındağ
Dönem: 3

Elif Çapçı

Elif Çelik

Elif Çelik
Kurtsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Centurion İlaç YK Üyesi & İcra Kurulu Bşk Yrd
ThreeD Stratejik Yön. Danışmanlığı Kurucu CEO

MENTOR: Mehmet Tütüncü
Dönem: 2

Elif Çelik

İlaç ve sağlık sektörlerinde 30 yılı aşkın deneyim. Genel Müdürlük ve Eczacıbaşı Holding Sağlık Grubu Başkanlığı’nı kapsayan 13 yılı aşkın üst yönetim deneyimi. Dönüşüm, Değişim, M&A, Strateji ve İş Geliştirme alanlarında güçlü birikim. Eczacıbaşı,Zentiva,Sanofi, Baxter,Shire, Cwnturion, Kurtsan gibi yerel, çokuluslu ve JV yapılarında kazanılmış geniş kurumsal vizyon. 10 yılı aşkın kurumsal ,4 yıla varan bağımsız YK üyeliği deneyimi.

Elif Özdemir

Elif Özdemir
Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi
Gloria Sports Arena CEO

MENTOR: Hakkı Yıldız
Dönem: 5

Elif Özdemir

Elif Özden Çıkın

Elif Özden Çıkın
Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Mali Kontrol, Bütçe Yön.ve Muhasebe Direktörü

MENTOR: Cenk Alper
Dönem: 5

Elif Özden Çıkın

1998 yılında çalışmaya başladığı Mercedes-Benz Türk A.Ş.de Mali Kontrol Bütçe Yönetim Uzmanı, İcra Kurulu Başkanı/CEO Asistanı, Yalın Yönetim Grup Müdürü, Mali Kontrol, Bütçe Planlama, Raporlama Grup Müdürü, Yatırım, Teşvik, Genel Gider Yönetimi Grup Müdürü, Otobüs Mali Kontrol Direktörü pozisyonlarında çalışmıştır. 2021'den itibaren Şirket Mali Kontrol Bütçe Yönetimi ile Muhasebe Direktörlüğü görevlerini yürütmektedir. Şirkette aynı zamanda Sürdürülebilirlik Komitesi üyesi, İK Danışma Kurulu üyesi olarak çalışmaktadır.

Elif Özer

Elif Özer
ÜNLÜ & Co
İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim
Yönetici Direktör/ Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Reha Yolalan
Dönem: 5

Elif Özer

25 yılı aşkın İK deneyimi Finans, Teknoloji, Perakende ve Üretim sektörlerinde deneyim 10 yıllık kurumsal iletişim ve dijital pazarlama deneyimi Mentör, eğitmen ve danışman

Elvan Tuğsuz Güven

Elvan Tuğsuz Güven
Tektuğ Elektrik Üretim A.Ş.
Yönetim Kurulu Üyesi / Finansal ve İdari
İşler Direktörü

MENTOR: Hakan Eminsoy
Dönem: 5

Elvan Tuğsuz Güven

Sude Suni Deri A.Ş.ve Laminatech Teknik Tekstil şirketinde yönetici ortak olarak 10 yıl süre ile pazarlama, ihracat, Arge ve üretimde aktif rol alarak çalıştı, şirketin başka bir şirkete satışı gerçekleştirdi. 2010'de özel sektör yenilenebilir enerji üretimi alanında ilklerden biri olan Tektuğ Elektrik Üretim A.Ş.'de enerji ticareti birimini kurdu, geliştirdi, 2018'den beri genel müdür olarak görevine devam ediyor. Aynı gruba ait ve 1971'den beri ağır makina sanayinde kaynaklı çelik imalatı yapan Çiltuğ Isı San.A.Ş.'de 2016 yılından beri yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Emine Pınar Kuriş

Emine Pınar Kuriş
Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş
CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Colman Deegan
Dönem: 4

Emine Pınar Kuriş

Bankacılık, Sigortacılık sektörlerinde, Yönetim Danışmanlığında 24 yılı aşkın deneyim. Çok Uluslu Şirket ve Joint Venture yönetim deneyimi. Ekonomist Dergisi Türkiye'nin En Güçlü Kadın CEO'ları sıralamasında 4 yıl üst üste ilk 25 de.

Eren Özdüzen Dilmen

Eren Özdüzen Dilmen
BSH Group
Gelişmekte Olan Ülkeler
Marka Portföy Kıdemli Direktörü

MENTOR: Fevzi Bozer
Dönem: 5

Eren Özdüzen Dilmen

Esel Çekin

Esel Çekin
Harvard Business School MENA Research Center
Yönetici Direktör

MENTOR: Ömer Aras
Dönem: 1

Esel Çekin

25 yıllık kariyerimde Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya'yı kapsayan bir coğrafyada görevlerde bulundum ve bu geniş bölgede deneyim edinme imkanı elde ettim. Yönetici danışmanlığı ile başladığım kariyerime strateji ve iş geliştirme başkan yardımcılığı, CEO görevlerinden sonra Harvard Business School'daki hem yöneticilik hem de araştırmacı şapkalarımla son trendlerin yanı sıra girişimcilik, aile şirketleri, ve geniş bir yelpazedeki sektörlerde bilgi birikimi elde ettim.

Esen Tümer

Esen Tümer
Infinitech & Essential Evolutions
Founder&CEO

MENTOR: Burhan Karaçam
Dönem: 2

Esen Tümer

Eğitimleri ; İ.Ü Dilbilim, UCLA MBA, Harvard Yapay Zeka , New York Colombia Üniversitesi IoT Six Sigma Black BelT. ABD, Türkiye ve Orta Doğu’da Microsoft, Johnson & Johnson, Covidien,Philips, Medtronic gibi çeşitli yüksek teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik tecrübesi vardır. FBÜ ve Yeditepe Üniversitesinde mütevvelli heyetinde yer almış . TıpGörDer'in 7 yıl Başkanlığını yaparak Brüksel'de Türkiye’yi temsil etmiştir.PPP Derneği , TEID Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

Esra Altay Batkın

Esra Altay Batkın
İnoksan
Genel Müdür

MENTOR: Hazım Ellialtı
Dönem: 1

Esra Altay Batkın

Endüstriyel Mutfak Sektöründe proje, perakende, e-ticaret ve hizmet sektörlerinde pazarlama, Yurt içi ve yurt dışı satış, dijital dönüşüm, Franchise ve Bayi Yönetim Sistemlerini kurulumu ve geliştirilmesi ile yeniden yapılanma gibi konularda 15 yıllık Pazarlama başkanlığı ve Genel Müdürlük tecrübesi. İTÜ Çekirdekte Startup lara Mentörlük.

Esra Bozkurt

Esra Bozkurt
Zurich Sigorta
Genel Müdür Baş Yardımcısı ve YK Üyesi

MENTOR: Ümit Boyner
Dönem: 2

Esra Bozkurt

Bankacılık ve Sigorta başta olmak üzere, Hızlı Tüketim, Lojistik ve Üretim sektörlerinde İK, Strateji ve Değişim Yönetimi alanlarında 30 yıllık deneyim. Yönetim Kurulu üyeliği tecrübesi. Kültürel dönüşüm ve değişim yönetimi projeleri başta olmak üzere kadın ve mental sağlık odaklı KSS projeleri ve kadın güçlendirme programları deneyimi.

Esra Tapban

Esra Tapban
Tapban Hukuk Bürosu
Avukat

MENTOR: Reha Yolalan
Dönem: 4

Esra Tapban

2003- 2021 yılları arasında Unilever Türkiye Hukuk Direktörü yaptı. Fikri Mülkiyet, Reklam ve Ürün Talepleri Yönetimi, Yeni Marka/Ürün Lansmanları, Tedarik Zinciri Projeleri, Rakip, Tüketici ve Resmi Makamlar ile İlişkiler, Dava Takibi, Rekabet Hukuku, Dijital Dönüşüm ve Veri Gizliliği Uyumluluğu konularında tüm yasal süreçleri kuran, yöneten ve ekipleri yönlendiren deneyime sahip. Reklam ve Hızlı Tüketim Sektöründe muhtelif dernek ve komitelerde görev aldı 1 Ekim 2021 yılında Esra Tapban hukuk bürosunu kurdu. Lokal ve uluslararası firmalara hukuk danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor.

Evin Pehlivanlı

Evin Pehlivanlı
UNO
Deputy CEO

MENTOR: Tayfun Bayazıt
Dönem: 4

Evin Pehlivanlı

Gıda başta olmak üzere Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe üretim, dağıtım, ticari satış ve stratejik pazarlama, marka yönetimi ve mali işler idaresinde geniş tecrübeye sahip olarak, finans konusundaki birikimi ile beraber büyüme stratejilerini oluşturma ve uygulama, çok sayıda satın alım ve birleşme yapay zeka uygulamaları ile htm dağıtım modelleri geliştirme gibi çok çeşitli dijital dönüşüm projelerine ve sürdürülebilir büyüme modellerine liderlik yapmış ve yönetmiştir.

Evren Doğu

Evren Doğu
Danone Hollanda
Beslenme Ürünleri Başkan Yardımcısı

MENTOR: Saffet Karpat
Dönem: 2

Evren Doğu

Evrim Bayam

Evrim Bayam
Orhan Holding
İnsan ve Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı
İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Erdal Karamercan
Dönem: 2

Evrim Bayam

Globalde büyüyen holdinglerde dönüşüm çalışmalarına liderlik eden Evrim, 4 kıtada 14 ülkede 10.000’den fazla çalışanı olan Orhan Holding’in İK ve Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı. Otomotivden gıdaya telekoma kadar farklı endüstrilerde globalde, yurtdışı yerleşik dahil farklı kültürlerle çalışma ve yönetim tecrübesi. M&A ve start-up tecrübesi. Kendi girişimini yönetme ve inovasyon strateji, liderlik ve süreç danışmanlığı. STK, yurtdışı ve yabancı ortaklıklı şirket yönetim kurulu üyelikleri.

Evrim Hizaler

Evrim Hizaler
Anadolu Grubu
Genel Müdür

MENTOR: Mehmet Ali Berkman
Dönem: 4

Evrim Hizaler

Ulusal ve uluslararası pazarlarda içecek ve gıda dışı hızlı tüketim sektörlerinde;Vizyon ve Strateji Geliştirme,Değişim Yönetimi,Yeniden Yapılandırma,Dijital Dönüşüm,İş Geliştirme,Pazarlama,Satış ve Genel Yönetim alanlarında 25 yıllık deneyime sahiptir.15 yıldır halka açık, farklı ortaklıkları bulunan, farklı ülkelerde bulunan şirketlerde yönetim kurulu, denetim, risk ve kurumsal yönetişim komiteleri ile birlikte çalışmaktadır. 10 yıldır Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO listesinde yer almaktadır. Nitelikli Eğitim, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve İklim Eylemi alanlarında gönüllü çalışmaktadır.

Fatma Hoşgöz

Fatma Hoşgöz
Beylikdüzü Belediyesi
Başkan Yardımcısı

MENTOR: Canan Ercan Çelik
Dönem: 3

Fatma Hoşgöz

Fatma Melek

Fatma Melek
Akbank
Baş Ekonomist

MENTOR: Cem Kozlu
Dönem: 2

Fatma Melek

Ferhan Özkara

Ferhan Özkara
Ankara Büyükşehir Belediyesi İştiraki BELPA
Yönetim Kurulu Başkanı

MENTOR: Zeynep Erkunt Armağan
Dönem: 4

Ferhan Özkara

Feza Tan

Feza Tan
UniCredit Romania
Deputy CEO

MENTOR: Cansen Başaran Symes
Dönem: 2

Feza Tan

Filiz Balcay

Filiz Balcay
Chiesi Farmaceutici S.p.A
Avrupa Orta Ölçekli Pazarlar Bölge Başkanı

MENTOR: Ümran Beba
Dönem: 5

Filiz Balcay

Filiz has been Head of Region, Europe mid-size countries at the Chiesi Group since June 2018, leading multi-country teams, including Nordics, Netherlands, Belgium, Poland, Austria, Greece and CEE countries. She has previously worked at MSD, Schering Plough and Pfizer, gaining an experience in different roles in both functional and business areas since 1992. Previously as the General Manager of Chiesi Turkey, she led her team through different launches and sustained business growth through a fundamental transformation in the country's operation.

Filiz Sonat

Filiz Sonat
Emekli Makine Mühendisi ve Bankacı

MENTOR: Tuncay Özilhan
Dönem: 1

Filiz Sonat

Fulya Onat Fraser

Fulya Onat Fraser
Pladis
Chief Human Resources Officer

MENTOR: Zeynep Bodur Okyay
Dönem: 1

Fulya Onat Fraser

Fulya was appointed as CHRO in 2018. Prior to current role, Fulya was Chief of Staff, focusing on post-merger integration. Before pladis, Fulya was with Yildiz Holding for six years, in GM roles including JV with McCormick and leading the sale of the culinary business to Ajinomoto. Prior to Yildiz, she worked for PepsiCo for five years as a Regional Marketing Director, and for five years as Marketing Manager for BAT. Fulya began her career as in Finance at P&G. Fulya has worked in Turkey, USA, Korea, Malaysia, Hong Kong and UK. She has a PhD and Master’s in International Business.

Funda Aslanoğlu

Funda Aslanoğlu
KPMG EMA
Partner

MENTOR: Erden Timur
Dönem: 4

Funda Aslanoğlu

1998'de Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Bölümünden mezun oldum ve KPMG Denetim Bölümü’nde iş hayatına adım attım. 2011 senesinde Şirket Ortağı oldum. 23 senelik iş hayatımın son 10 senesinde özellikle bankacılık alanındaki bağımsız denetçilik faaliyetlerime ilave olarak şirket içinde de farklı alanlarda yöneticilik yaptım. 2017-2020 seneleri arasında KPMG Türkiye Yönetim Kurulu’nda Denetim ve Risk Komitesi Başkanlığı'nı yürüttüm. 1 Aralık 2020'den itibaren ise KPMG EMA'da görev yapmaktayım.

Funda Temoçin

Funda Temoçin
HSBC Bank A.Ş.
Türkiye ve MENAT Uluslararası Ülkeler
İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Mehmet T. Nane
Dönem: 5

Funda Temoçin

Funda, having a BA in Psychology started her career in HR and has been working as an HR professional for the last 23 years. She worked in many different industries like banking, insurance, FMCG, pharmaceuticals and retail. For the last 17 years of her career she gained experience in leadership roles and is reporting for the last 14 years to either CEO or Head of Regions as Head of HR. Prior joining HSBC, she worked for Cigna where her role has been extended later to a Deputy Head of Sales Telemarketing Channel for Turkey which provided her the opportunity to leave her comfort zone.

Füsun Kuran

Füsun Kuran
Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.
Bağımsız YK

MENTOR: Ali Ülker
Dönem: 3

Füsun Kuran

Kurumsal şirketlerde 24 yılın 21’ini Genel Müdür ve YK üyeliği alanlarında çalışarak tamamlamıştır. Şu anda İyiki Vakfı Genel Müdürü, Ülker Bisküvi A.Ş. Bağımsız YK üyesi ve Risk Komitesi Başkanı olarak görev almaktadır. Yanı sıra Tescilli Markalar Derneği Başkan Yardımcısı ve TAMPF YK üyesidir.

G. Serra Ulusoy

G. Serra Ulusoy
Engin Satış Destek Hizmetler Yönetici Ortak
TRAngels Yönetim Kurulu Üyesi
Güldem Serra Ulusoy Dan. Yönetim Danışmanı

MENTOR: Erkut Yücaoğlu
Dönem: 2

G. Serra Ulusoy

Stratejik planlama, birleşme devralma, yatırım fizibilitesi, süreç analizi ve iyileştirme, ERP kurulumu gibi alanlarda, geniş bir sektör yelpazesinden faklı büyüklükteki firmalara, yurtiçi ve dışında yönetim danışmanlığı veriyorum. Fikir aşamasındaki girişimlere başlangıç finansman desteği, tecrübe aktarımı ve network sağlayan bir Melek Yatırımcıyım. Yönetici ortağı olduğum Engin SDH’da perakende satış destek ve audit hizmeti veriyor, gerçek zamanlı veri sağlayarak pazarın kalbini tutuyoruz. 20 yıldır farklı şapkalarla sürdürdüğüm girişimciliği P&G'de aldığım köklü kurumsal tecrübeye borçluyum

Gamze Akgüney

Gamze Akgüney
Ünlü Menkul Değerler
Genel Müdür ve YK üyesi

MENTOR: Füsun Akkal Bozok
Dönem: 4

Gamze Akgüney

Bankacılık ve finans sektöründe strateji/iş geliştirme ve satış/pazarlama alanlarında 27 yıllık deneyim. JP Morgan Chase, Garanti Bankası ve BNPP TEB'de üst düzey yöneticilikler. IBM ve Accenture’da 7 yılı aşkın Finansal Servisler sektör/müşteri lideri olarak yönetim danışmanlığı. Teknoloji, dijital dönüşüm ve müşteri deneyimi ile ilgili proje deneyimleri. Halen Ünlü&Co'da Ünlü Menkul Genel Müdürü ve YK Üyesi ve DAHA Yatırım Danışmanlığı'ndan sorumlu İcra Kurulu üyeliği.

Gamze Çuhadaroğlu

Gamze Çuhadaroğlu
Koroplast Yönetim Kurulu Başkanı

MENTOR: İbrahim Betil
Dönem: 2

Gamze Çuhadaroğlu

Unilever 'de 10 sene Dondurma ve Deterjan, Ev Temizliği kategorilerinde Pazarlama Direktörlüğünde hem Lokal hem Bölgesel pozisyonlarda çalıştım. Danone Rusya'nın Dondurma Kategorisi Lansmanında Pazarlama Direktörlüğü yaptım. Danone 'de 17 senede, Bebek beslenmesi (Aptamil, Bebelac) kategorisinde Pazarlama Direktörü olarak başlayıp 8 sene boyunca Genel Müdürlük yaptım. Danone Hayat ve Sırma şirketlerinde 3 sene Genel Müdürlükten sonra 4 sene Paris 'de SVP Plant Based Acceleration başındaydım. 11 sene CEO’luk tecrübem var. Koroplast Yonetım Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyorum

Gaye Şentürk

Gaye Şentürk
Deloitte
Partner

MENTOR: Tawfik Jelassi
Dönem: 4

Gaye Şentürk

Gizem Keçeci

Gizem Keçeci
Danışman, mentor

MENTOR: Agah Uğur
Dönem: 1

Gizem Keçeci

Global şirketlerde 27 yılı aşkın iş deneyimine sahiptir. Pazarlama, iletişim, marka, sürdürülebilirlik ve insan yönetimi alanlarında tecrübeli, stratejik düşünme becerisi yüksek, zorlu çalışma ortamlarında başarılı bir değişim yönetimi lideridir. Yüksek performanslı ekip oluşturma ve yönetiminde önemli deneyime sahiptir. Başarılı iş sonuçlarıyla dünya çapında ve ulusal pek çok ödüle layık görülmüştür, bunlar arasında Stevie Yılın İş Kadını, Woman to Watch, Cannes Lions, Felis ödülleri bulunmaktadır.

Gökşen Töre Sancak

Gökşen Töre Sancak
Ford Otosan
Planlama& Lojistik Lideri

MENTOR: Mehmet Tütüncü
Dönem: 3

Gökşen Töre Sancak

Uluslarası şirketlerde yönetişim ve iş yönetimi, strateji ve planlama, karmaşık operasyon yönetimi, JV ilişkileri, değişim yönetimi, organizasyonel ve dijital dönüşüm, tedarik zinciri ve lojistik yönetimi, global kaynak yönetimi, uluslararası ticaret ve regülasyonlar , kurum içi ve kurumdışı liderlere mentorluk ve koçluk, kurum içi girişimcilik ve inovasyon, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık konularında derin bilgi ve tecrübe sahibi, gelişim odaklı 26+ yıl tecrübeli üst düzey otomotiv lideriyim. Liderlik mottom Gandi'nin dediği gibi "Dünya'da görmek istediğin değişimin kendisi ol"

Gonca Açıkalın

Gonca Açıkalın
BPN Ödeme ve E-Para Hizmetleri AŞ.
YK Danışmanı

MENTOR: Ali Faramawy
Dönem: 1

Gonca Açıkalın

Kamu, Kurumsal ve Bireysel Bankacılık, Finansal Teknoloji, Sivil Toplum, Sosyal Girişimcilik, Kooperatifçilik alanlarında farklı görev ve sorumluluklarda 30 yıla dayanan deneyim. Çok uluslu şirket ve ekip yönetimi, bölgesel organizasyon kuruluşu, franchise yönetimi, kamu ve büyük müşteri ilişkileri, proje yönetimi, örgütlenme, kadın çalışanlarının profesyonel gelişimine yönelik mentorluk alanlarında tecrübe.

Gonca Özgül

Gonca Özgül
Çalık Gayrimenkul
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Zeynep Bodur Okyay
Dönem: 2

Gonca Özgül

Gül Erol

Gül Erol
Yıldız Holding
Bilgi Teknolojileri Başkanı

MENTOR: Hamdi Akın
Dönem: 4

Gül Erol

Gül Erol 25 yıllık iş hayatında Bilgi Teknolojileri ve Dijital Transformasyon alanında dönüşüm ve değişim liderliği yapmış, kurum içi girişimcilik, inovasyon, startup ekosistemi ve iş geliştirme süreçlerinin şirketlerde yapılandırılması ve geliştirilmesi rollerini üstlenmiştir. 2019'dan bu yana Yıldız Holding'in global stratejilerini destekleyen teknoloji dönüşümünü sürdürmektedir.

Gülay Bal

Gülay Bal
Penta Teknolojileri
CFO

MENTOR: Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan
Dönem: 3

Gülay Bal

ODTÜ İşletme'den mezun olduktan sonra PwC’de denetçi olarak iş hayatına başlayan Gülay Bal üretim, enerji, otomotiv, inşaat ve turizm sektörlerindeki firmalara uzun yıllar denetim ve danışmanlık hizmeti vermiştir. 2010'da Yıldız Holding’e katılmış 2014'ten itibaren Dondurulmuş Gıda, Kişisel Bakım ve İşlenmiş Et grubunda Grup CFO olarak görev almıştır. Bal, nakit yönetimi, performans takibi sistemleri, risk analizi, M&A, yatırımcı ilişkileri gibi pek çok konuda derin tecrübe sahibidir. 2019 yılında Penta Teknoloji’ye CFO olarak katılmış ve şirketin 2021'de halka arzında kilit rol oynamıştır.

Gülbin Uzuner Bekit

Gülbin Uzuner Bekit
Akfen Holding A.Ş.
CFO

MENTOR: Füsun Akkal Bozok
Dönem: 3

Gülbin Uzuner Bekit

CFO olarak, Akfen Holding ile iştirak ve bağlı ortaklıklarına ait Şirketlerde yatırımların proje finansmanı, yönetimi ve yeniden finansmanını, hisse satış ve alım süreçleri ile ilişkin finansmanları yöneten Bekit, Grubun ulusal ve uluslararası piyasalarda varlık ve borç yönetimi, halka arz, tahvil, pdt ve eurobond ihraçları ile özelleştirme ve şirket yeniden yapılanma işlemlerini ve digitalleşme süreçlerini yürütmektedir. 2,3 milyar TL tahvil ; 1,05 milyar USD eurobond ihracı , 2,3 milyar USD proje finansmanı, 1,7 milyar USD hisse satışı ve 354 m USD halka arz gerçekleştirmiştir.

Gülçin Atalay Tunç

Gülçin Atalay Tunç
Mutlu Metal San. ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Mutlu Marine Kurucu ve Yönetici Ortak

MENTOR: Canan Ercan Çelik
Dönem: 5

Gülçin Atalay Tunç

Mutlu Metal A.Ş' nin 2. nesil aile üyesi, hissedarı, YK Üyesidir. Kurum içi girişim olan Mutlu Marine markasının kurucusu ve yönetici ortağıdır. 2008 - 2018 yılları arasında Mutlu Metal' de, Pazarlama Direktörlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı gibi icracı görevleri olmuştur. 2019 yılından bu yana teknoloji girişimlerine melek yatırımcılık yapmaktadır. Mutlu Metal A.Ş. Yönetim Kurulu'nda, Dijital Dönüşüm, Sürdürülebilirlik odağında çalışmalar yürütmektedir.

Gülfem Çakmakçı

Gülfem Çakmakçı
Prana Danışmanlık
Kurucu Ortak

MENTOR: Bülent Eczacıbaşı
Dönem: 1

Gülfem Çakmakçı

Profesyonel Yöneticilikten Lider Gelişimi çalışmalarına geçiş yaparak, Kurucu ortağı olduğu Prana Danışmanlık ile ikinci kariyerine devam etmektedir. Organizasyonel Sağlık odaklı çalışmalarında, bireyin kendi potansiyelini açığa çıkarabilmesi için zihnin doğasına ve şimdiki zamana odaklı deneyimsel çalışmaları temel almaktadır.Kurum kültürel dönüşümü, lider duruşu, yeniden yapılandırma süreçlerinde stratejinin ekiplere yayılması, sahiplenmesi ve uygulanması için liderler ile çalışmaktadır.

Gülgün Berna Çağlayan

Gülgün Berna Çağlayan
UCB Pharma
Orta Doğu Afrika İş Ortaklığı Başkanı

MENTOR: Ali Kibar
Dönem: 4

Gülgün Berna Çağlayan

Tıp Doktoru, Farmakoloji Uzmanı, MBA 28 yıldır İlaç Sektöründe, Uluslararası firmalarda farklı alanlarda -"Medikal, Marketing & Sales, Pricing & Access, İş Geliştirme" Türkiye ve Ortadoğu- Afrika pazarlarında deneyim Akademisyenlik (Bilgi Üniversitesi) Özel sektör, Akademi, Kamu işbirliği projeleri Integral Coaching Sertifikası YKKD, PWN ve Yeniden Biz Derneği üyelikleri, mentoring

Hafize Gaye Erkan

Hafize Gaye Erkan
Greystone
CEO

MENTOR: Rose Marıe Bravo
Dönem: 2

Hafize Gaye Erkan

Hafize Gaye Erkan First Republic Bank’ta Co-CEO, Baskan ve Yonetim Kurulu Uyeligi gorevlerini yurutmektedir. Bankanin stratejisi, yatirim portfoyunun belirlenmesi ve onemli musteri iliskilerinden sorumludur. First Republic Bank’tan once Goldman Sachs’ta Managing Director olarak gorev yapmis ve Financial Institutions grubunun liderligini ustlenmistir. Universiteyi Bogazici endustri muhendisligi bolumunde tamamladiktan sonra doktorasini ABD’deki Princeton Universitesi’nden almistir.

Hande Eskinazi

Hande Eskinazi
Pfizer
Global Ticari Operasyonlar
Avrupa Bölge Başkanı

MENTOR: Şevket Başev
Dönem: 2

Hande Eskinazi

Hande Genç

Hande Genç
SAP
​​​​​​​Güney Avrupa, Orta Doğu, Afrika
Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü

MENTOR: Yağmur Şatana
Dönem: 3

Hande Genç

19 yıldır SAP bünyesinde görev yapıor. Global İnsan Kaynakları ekibinin bir parçası olarak ülke, bölge ve global görevlerde yer aldı. SAP'de M&A, SAP büyüyen pazarlar İK tasarımı, dijital transformasyon, değişim yönetimi, İK çözümlerinin SAP müşterinde pozisyonlanması, liderlik ve orgnziasyonel gelişim gibi farklı konularda çalıştı. SAP öncesi uluslararası sistem entegretörü S&T'de M&A ve Turkcell'de İK alanında görev yaptı.

Hande Ocak Başev

Hande Ocak Başev
WSI
Ülke Direktörü

MENTOR: Lucien Arcas
Dönem: 1

Hande Ocak Başev

22 yılı aşkın bir süredir yönetim danışmanı ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışıyorum. Şirketlere kapsayıcı stratejik hedeflerinin belirlenmesi ve söz konusu hedeflere ulaşabilmeleri için atılması gereken adımların planlanması konularında; rehber ve koruyucu rollerle yardımcı oluyorum. Önceliklerim; dürüst olmak, analitik ve sonuç odaklı bakış açısına sahip olmak, alçakgönüllülük ve toplantılara mizah anlayışı ile insani dokunuşun gelmesi olarak sıralanabilir.

Hande Sarıdal

Hande Sarıdal
Token Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para AŞ
Genel Müdür

MENTOR: Erman Kalkandelen
Dönem: 5

Hande Sarıdal

Hande Şenova

Hande Şenova
KPMG Türkiye
Chief Operating Officer
Deal Advisory Partner

MENTOR: Reha Yolalan
Dönem: 3

Hande Şenova

Son 16 yıldır KPMG Türkiye'de Danışmanlık bölümünde partner olarak şirket ortaklıkları, birleşme projelerinde şirket ve hisse değerleme ve yatırım danışmanlığı projelerine liderlik yapıyorum. 2019-2022 yılları arasında KPMG Türkiye İnsan Kaynakları sorumlu ortağı olarak yürütme kurulunda rol aldım. Aralık 2023 itibariyle KPMG Türkiye COO rolünü üstleniyoeum. Öncesinde yatırım bankacılığı ve denetim tecrübelerimle meslekteki 30. yılıma girdim. Yeni nesilden her gün bir şey öğrenerek gelişen ve değişen dünyaya nasıl katkı sağlayabilirime kafa yoruyorum.

Hatice Bilici

Hatice Bilici
Talia Snacks
Kurucu

MENTOR: Feyhan Yaşar
Dönem: 5

Hatice Bilici

Hatice Bilici, lisans eğitimini İşletme üzerine Cornell Üniversitesi’nde ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede akademik burs kazanarak, Kamu Yönetimi ve Finans alanında yapmıştır. Cornell Üniversitesi’nde Birleşmiş Milletler E- Devlet Araştırma Komis Komisyonu’nda aktif olarak çalışmıştır. 2012 yılında Türkiye’ye döndükten sonra, aile şirketleri olan Bilici Holding’de çalışmaya başlayan Hatice Bilici, BTD Tekstil şirketlerinde ihracat yöneticisi olarak çalışmasının ardından 2019 Yılında kurduğu Talia Snacks adlı markası ile sağlıklı atıştırmalık sektörün de çalışmaktadır.

Hatun Özlem Caymaz

Hatun Özlem Caymaz
Borusan CAT
Chief Financial Officer-İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Ali Pandır
Dönem: 5

Hatun Özlem Caymaz

1979 yılında Ankara’da doğan Özlem Caymaz, ODTÜ İşletme mezunudur. 2002 yılında Yetiştime Elemanı olarak başladığı Borusan Cat şirketinde strateji, finans, mali kontrol, 6 Sigma, süreç mükemmelliği, yönetim sistemleri, operasyonlar gibi farklı görevler üstlenmiştir. 2020 yılına kadar ‘Tüm Parça & Servis & Satış Sonrası Operasyonlar’ dan sorumlu olmuştur. 1 Ocak 2020 itibarıyla Borusan Cat CFO- İcra Kurulu Üyeliği görevini devralan Caymaz, mevcut rolünde Mali İşler, Global Satınalma ve Dış Ticaretten sorumludur.

Hayal Üner

Hayal Üner
Demirören Yatırım Holding
YK Danışmanı

MENTOR: Mehmet Altınok
Dönem: 1

Hayal Üner

Yatırım Bankacılığı, Gayrimenkul, Yapı Malzemeleri, Perakende, Turizm, Basım, Kırtasiye, Şans Oyunları sektörlerinde olmak üzere finans kuruluşları ve holdingler’de edinilmiş 25 yılı aşan yerel ve uluslararası deneyim. M&A, Greenfield yatırımlar, Spin-off, IPO’lar ile yeniden yapılandırmalar, turnaround ve startup tecrübesi. Halen Demirören ve info(+)TRON Gruplarında Yönetim Kurulu Danışmanı.

Hilal Kosif

Hilal Kosif
Kosifler Oto
Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü,
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Ersin Pamuksüzer
Dönem: 3

Hilal Kosif

Hilal Merter

Hilal Merter
BSH
Tüketici Ürünleri Global Pazarlama Direktörü

MENTOR: Ömer Aras
Dönem: 4

Hilal Merter

SC Johnson, Anadolu Efes, Imperial Tobacco, Yıldız Holding ve BSH Türkiye şirketlerinde toplam 25 yıllık marka ve ticari pazarlama, strateji, değişim yönetimi, dijital transformasyon tecrübesi. Hızlı tüketim, ev bakım, perakende ve regülasyona tabi alkol-tütün sektörlerinde üst düzey yöneticilik ve danışmanlık deneyimi. Grup şirketlerinde (SCA Yıldız), STK alanında (Bir Dilek Tut, Reklam Verenler Derneği) YK tecrübesi. Son 1 yildir BSH GmbH Almanya merkezde Global Pazarlama Direktörlügü (Tüketici Ürünleri) rolü.

İçten Akalın

İçten Akalın
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Ödeme Sistemleri Grup Direktörü
Perakende Bankacılık Yönetimi

MENTOR: Murat Kolbaşı
Dönem: 5

İçten Akalın

Ilgın Hasırcıoğlu

Ilgın Hasırcıoğlu
Donuk Fırıncılık Ürünleri A.Ş.
Genel Müdür

MENTOR: Selçuk Yorgancıoğlu
Dönem: 5

Ilgın Hasırcıoğlu

İlkay Demirdağ

İlkay Demirdağ
Avenea Asset Management,
Strategic Adcisory Board Mamber
Positive Impact, Founder

MENTOR: Lale Saral Develioğlu
Dönem: 3

İlkay Demirdağ

- Türkiye, İngiltere ve Bahreyn’de çok uluslu şirketler, holdingler, banka, ve iş girişim sermaye fonlarında 25 yıl deneyim. - Sermaye İşlemleri (İş girişim sermaye fon kurulum ve yapılandırması, Fon kaynak yaratımı, Birleşme & Satinalma, Halka arzlar, Etki yatırımları), Borç İşlemleri (Proje finansmanı, Borçlanma ve Tahvil ihraçları), Stratejik Planlama (İş geliştirme, Varlık/portöy yönetimi, Proje yönetimi), Yatırımcı İlişkileri ve Sürdürülebilirlik alanlarında uluslararası iş deneyimi. - Gelişen ve gelişmekte olan pazarlarda regüle sektörlerde (enerji, telekom, altyapı) tecrübe.

İlkay Kayganacı

İlkay Kayganacı
Nestle
HR İş Birimi Genel Müdür

MENTOR: Mehmet Sönmez
Dönem: 4

İlkay Kayganacı

İnci Haseki

İnci Haseki
UNICEF Türkiye Milli Komitesi
Genel Müdür

MENTOR: Erdal Aksoy
Dönem: 5

İnci Haseki

UNICEF Türkiye Milli Komitesi Genel Müdürü İnci Haseki, UNICEF TMK’ne 2016’da katıldı. Aynı zamanda 2020 yılından beri UNICEF’in dünyadaki tüm Milli Komitelerini temsil eden ‘Milli Komiteler Temsil Kurulu’na seçilmiştir. Öncesinde 18 yıl bankacılık sektöründe çeşitli ülkelerde yönetim kademelerinde görev aldı. Son pozisyonunda Dubai'de yerleşik olarak Standard Chartered Bank Orta Doğu Bölgesi Kredi Kartları Başkanı görevini yürüttü. Bundan önce toplam 16 yıl Türkiye, Macaristan ve ABD’de Citibank için çalıştı. Altı yıl boyunca Macaristan'da kredi kartlarından sorumlu olarak görev aldı. Citiban

İzzetiye Keçeci

İzzetiye Keçeci
Çalık Holding
Operasyon Grup Başkanı (COO)

MENTOR: Serpil Timuray
Dönem: 1

İzzetiye Keçeci

Joel Zara

Joel Zara
Shell & Turcas
CFO, İcra Kurulu Üyesi
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Hurşit Zorlu
Dönem: 5

Joel Zara

Senior leader with strong finance and accounting knowledge, extensive treasury, risk/exposure management, project and change management skills, providing a disciplined approach combined with commercial acumen. Have global experience in supporting intricate commercial and financial deals. Influential in shaping commercial direction and making investment decisions in tough economic conditions, volatile markets/regulatory landscapes. I like challenging the status-quo and have taken part in numerous finance transformation projects. Resilient, caring leader with great engagement skills.

Kasia Özgen

Kasia Özgen
Kale Seramik
Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Kaan Terzioğlu
Dönem: 3

Kasia Özgen

Kıvılcım Pınar Kocabıyık

Kıvılcım Pınar Kocabıyık
Yuvam Dünya Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

MENTOR: Dr. Yılmaz Argüden
Dönem: 5

Kıvılcım Pınar Kocabıyık

Yönetici Yetiştirme Programı’nda BMW Türkiye’de Pazarlama Uzmanı olarak başladı. 2009 itibari ile Borusan Holding’te 4 yıl Grup Satınalma Yöneticisi olarak çalıştı. 2012 yılı itibari ile 38-30 Çiftliği’nde Genel Müdür olarak çalışmaya başladı. 5 yıl Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılında kurucu ortağı olduğu Akko Marka Grup’ta içerisinde halen Strateji-Sürdürülebilirlikten sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmaya devam etmekte, grup 55 restoran ile 10 ülkededir. Techone VCde Yatırım Kurulu üyesidir. Yuvam Dünya Derneği başkanı ve Kagider YK Üyesidir.

Kristina Rogers

Kristina Rogers
EY
Küresel Tüketici Lideri

MENTOR: Dr. Yılmaz Argüden
Dönem: 1

Kristina Rogers

Kübra Kalyoncu Şeherli

Kübra Kalyoncu Şeherli
Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş.
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Ayşegül İldeniz
Dönem: 5

Kübra Kalyoncu Şeherli

Lale Can Gözübüyük

Lale Can Gözübüyük
Plug&Play
Ülke Müdürü

MENTOR: Muzaffer Akpınar
Dönem: 4

Lale Can Gözübüyük

Uzun yıllar yatırım bankacısı olarak Londra ve İsviçre’de Credit Suisse, Goldman Sachs gibi bankalarda çalıştıktan sonra teknoloji alanına geçip dünyanın en büyük yapay zeka şirketlerinden Afiniti’nin Türkiye yöneticiliğini yaptım. Şu anda Silikon Vadisi merkezli Plug and Play’in Türkiye ve EMEA Direktörüyüm. Lisansımı Ekonomi ve İşletme alanında Oxford Üniversitesi'nde 'üstün akademik başarı' bursuyla, MBA’imi de INSEAD’de 'yüksek liderlik potansiyeli' bursuyla tamamladım.

Lale Saral Develioğlu

Lale Saral Develioğlu
Anadolu Efes, Aksa Akrilik,
Coca Cola İçecek, Anadolu Isuzu ve Nobel İlaç
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Murat Ülker
Dönem: 1

Lale Saral Develioğlu

Unilever, Turkcell ve Yıldız Holding şirketlerinde, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda, toplam 30 yıllık pazarlama, genel müdür yardımcılığı, genel müdürlük ve global başkanlık deneyimlerine sahiptir. Ayrıca 20 farklı şirkette YK üyeliği yapmıştır ve YKKD'nin kurucularındandır. Halen yönetim kurulu üyeliği, mentorluk ve çeşitli şirketlere strateji ve marka danışmanlığı yapmaktadır. “Karar Verdim” isimli iş ve anı kitabının yazarı ve melek yatırımcıdır.

Leyal Eskin Yılmaz

Leyal Eskin Yılmaz
Unilever GCC Ulkeleri
Kisisel Bakim Ulke Lideri

MENTOR: Faik Açıkalın
Dönem: 2

Leyal Eskin Yılmaz

Leyal, Deterjan, Kozmetik, Kişisel Bakım, Gıda, İçecek ve Dondurma kategorilerinde 20 yili askin P&L yönetimi, pazarlama, strateji, marka oluşturma, iş ve müşteri geliştirme tecrübelerine sahip iş insanıdır. Lokal ve bölgesel tecrübelerinin yanısıra 2016-2019 yıllari arasinda Unilever Amerika’da global pazarlama alanında çalışmıştır. Agustos 2022'den beri, Dubai'de ikamet etmekte ve Unileverin Arap yarimadasindaki Kisisel Bakim isine Baskanlik etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Mehtap Yıldız

Mehtap Yıldız
Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Selen Kocabaş
Dönem: 5

Mehtap Yıldız

14 yıl Türkiye’nin en büyük elektrikli küçük ev aletlerinde üretim ve ürün geliştirmede sorumlu direktör olarak çalıştım Ardından sıfırdan bir marka kurmak üzere İndex Gruba katıldım, HOMEND markasının kurucu ekibinin başındaydım, 2 yıl Çin’de yaşadım, toplam 5 yıl çalıştım Ardından ARZUM Ev Aletlerinde Pazarlama ve Ürün geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 9 yıldır çalıştım. Arzum’da 6 yıl Mediterra fonu ile çalıştım, 2020de Arzum’u halka arz etme sürecinde görev aldım. ARYA Kadın Yatırım Platformunda chapter başkanıyım ve 2 farklı yatırımı olan bir melek yatırımcıyım.

Melek Pulatkonak

Melek Pulatkonak
Turkish Women's International Network
Kurucu

MENTOR: Esin Güral Argat
Dönem: 3

Melek Pulatkonak

Avusturya Lisesi‘nden mezun olup soluğu yurt dışında aldı. LSE’den mezun olup, New York Borsası’nda iş hayatına atıldı. Columbia Business School sonrası girişimcilik serüveni başladı. hakia.com‘daki kurucu ortaklığı ve 20 yıllık yurt dışı deneyimini geride bırakıp, Microsoft’da Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye’ye döndü. Hayranı olduğu TED’in yaydığı dijital ilhamdan yola çıkarak TurkishWIN’i kurdu. Yeni fikirler pişirmekte.

Melike Kara

Melike Kara
Etisalat
Genel Müdür

MENTOR: Fevzi Bozer
Dönem: 3

Melike Kara

Meltem Bakiler Şahin

Meltem Bakiler Şahin
Vodafone Türkiye
İcra kurulu Başkan Yardımcısı

MENTOR: Dr. Yılmaz Argüden
Dönem: 3

Meltem Bakiler Şahin

Vodafone, Millenicom, Turkcell, SonyEricsson ve P&G şirketlerinde 21 yıllık pazarlama, satış, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük tecrübesi. İcra Kurulu Başkan Yardımcısı görevine ek olarak, Türkiye Vodafone Vakfı YK Başkan Yardımcılığı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD). Satış, Pazarlama, müşteri deneyimi, perekande ve dijital kanal yönetimi, dijital dönüşüm, strateji, değişim önderliği alanında liderlik rolleri üstlendi.

Meltem Kalender Öztürk

Meltem Kalender Öztürk
İNG Turkiye
İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı,
İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Ümran Beba
Dönem: 2

Meltem Kalender Öztürk

Logo Yazılım, Turkcell, Sütaş, Frame Denim,Trendyol, ING şirketlerinde insan kaynakları lideri ve danışman rollerinde kültürel dönüşüm, çalışan deneyimi, yetenek yönetimi, organizasyonel yapılanma ve operasyon modeli kurulması, liderlik gelişimi, ücret ve performans sistemleri, iç iletişim, idari işler alanlarında 25 yıllık deneyim

Mine Öztürk

Mine Öztürk
Acino Pharma
Genel Müdür & Yönetim Kurulu Bsk Yardimcisi

MENTOR: Sinan Şahinbaş
Dönem: 5

Mine Öztürk

Mine Taşkaya

Mine Taşkaya
GTECH
Kurucu Ortak, CEO ve YK Başkanı

MENTOR: Fevzi Bozer
Dönem: 4

Mine Taşkaya

Coretech, Koçsistem ve IBM’deki iş deneyiminden sonra veri yönetimi ve analitiği konusunda hizmet vermek üzere kendi şirketini kurmuştur. 22 yılda GTech’i temsilcisi olduğu uluslararası teknoloji sağlayıcıları ve finans sektöründeki ürün yatırımları ile tüm sektörlerdeki müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğunda stratejik iş ortağı olarak sektörün lider şirketlerinden yapmıştır. Strateji ve İş Geliştirme, İnovasyon, Yüksek Motivasyonlu Ekip Kurma , İşbirlikleri ve Sürdürülebilirlik Deneyimi.

Müjde Aslan

Müjde Aslan
Deloitte
Partner

MENTOR: Murat Çavuşoğlu
Dönem: 5

Müjde Aslan

Mutlu Erturan

Mutlu Erturan
Doğtaş Kelebek Mobilya
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Mage Group CEO

MENTOR: Mehmet Kutman
Dönem: 3

Mutlu Erturan

Naciye Kurtuluş Sime

Naciye Kurtuluş Sime
NKS Danışmanlık
Kurucu

MENTOR: Agah Uğur
Dönem: 4

Naciye Kurtuluş Sime

KPMG, Akzo Nobel, Deloitte, NKS İstanbul ve NKS Londra'da, yönetim kurulu danışmanlığı, kurumsal yönetişim, kurumsal risk yönetimi, kurumsallaşma, aile anayasalarının oluşturulması, süreç analiz ve iyileştirme, iç kontrol, iç denetim ve finansal denetim alanlarında 25 yıllık danışmanlık ve denetim tecrübesi. Üretim, hızlı tüketim, perakende, inşaat, otomotiv ve ilaç sektörlerinde deneyim. Uluslararası geçerliliği olan CRMA ve CCSA unvan sertifikaları sahibi. Yönetim Kurulu Üyesi.

Nagihan Şengül Karpuz

Nagihan Şengül Karpuz
NSK Stratejik Finansal Danışmanlık A.Ş.
Kurucu Ortak

MENTOR: Ayşegül İldeniz
Dönem: 3

Nagihan Şengül Karpuz

Nazlı Özek

Nazlı Özek
Yönetici Koçu ve Liderlik Gelişim Danışmanı

MENTOR: Seymur Tarı
Dönem: 3

Nazlı Özek

2001 yılında aile şirketi olan Matset A.Ş.’de ithalat uzmanı olarak kariyerine başladı 2004-2010 Matset Tedarik Zinciri ve Finanstan sorumlu GMY 2011-2015 Vector Consultans şirketinin Türkiye ortağı 2012-2021 Mentor Danışmanlık şirketinde yönetici koçu, liderlik gelişim danışmanı ve 2019 sonrası yönetici ortak 2015-2019 Matset Tedarik Zinciri ve Finanstan sorumlu GMY 2021-2023 Echo Danışmanlık Kurucu 2014- halen Matset Yönetim Kurulu Üyesi 2016- halen Basım Sanayi Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi 2021- halen Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Denetim Kurulu Üyesi

Nazlı Tlabar Güler

Nazlı Tlabar Güler
Vodafone Türkiye
HR Director

MENTOR: Mehmet Sönmez
Dönem: 5

Nazlı Tlabar Güler

Nazlı Tlabar Güler kariyerine Avea’da başlayarak Yetenek Yönetimi,Gelişimi ve İK İş Ortaklığı alanlarında sorumluluk üstlendikten sonra HSBC’de İK İş Ortaklığı ve Organizasyonel Gelişim ve daha sonra Ücretlendirme,Yan Haklar ve Çalışan İlişkilerinden Sorumlu Direktör olarak çalıştı. 2018 yılında Cigna Finans ve Emeklilik’e geçerek İnsan Kaynakları,Süreç ve Stratejik Program Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Eylül 2022’den itibaren Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Nergis Ayvaz Bumedian

Nergis Ayvaz Bumedian
QNB Finans Faktoring A.Ş.
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: İzzet Garih
Dönem: 4

Nergis Ayvaz Bumedian

Banka ve Banka Dışı Finans Sektöründe uzman deneyim. Finansal Sektörde geçen toplam 30 yıl. Kurumsal ve Ticari Bankacılıkta Şube Müdürlüğünden Genel Müdür Yardımcılığına uzanan 17 yıllık bir kariyer, ardından 13 yıl QNB grup şirketi QNB Finans Faktoring A.Ş Genel Müdür ve YK Üyeliği.

Neslihan Sezer

Neslihan Sezer
Pernod Ricard
Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika
Bölgeleri Yetenek Yönetim Direktörü

MENTOR: Ümran Beba
Dönem: 4

Neslihan Sezer

Neslihan Sezer IK, strateji, degisim yonetimi ve yetenek yonetimi alanlarinda, agirlikli olarak FMCG sektorunde, yaklasik 20 yillik kurumsal tecrubeye sahiptir. Son 6 yildir calismakta oldugu Pernod Ricard Paris Merkez ofisinde EMEA&LATAM bolgesinden sorumlu Yetenek Yonetim Direktoru olarak gorev yapmaktadir. Hacettepe Universitesi Isletme bolumu mezunu olan Sezer, yuksek lisansini INSEAD Paris`te Degisime Kocluk ve Danismanlik alaninda yapmistir.

Neslihan Uçar Çadırcı

Neslihan Uçar Çadırcı
Stratejik Danışman
Eğitmen

MENTOR: Dr. Yılmaz Argüden
Dönem: 4

Neslihan Uçar Çadırcı

Mobil ve dijital pazarlama, ürün yönetimi, iş geliştirme, big data alanında 22 yılı aşkın deneyim. 15 yıl Turkcell'in katma değerli servisler iş ortaklıklarının geliştirilmesinde ve mobil pazarlama alanlarında yönetici pozisyonlarında yer aldı, sonrasında kendi dijital pazarlama ajansını hayata geçirdi. Son olarak Hopi'nin Genel Müdürü olarak 3 yıl görev aldı.Koç Üniversitesi Executive Eğitim Programı ve Next Akademi'de büyük veri ve dijital dönüşüm alanında eğitimler vermektedir.

Nesrin Tuncer

Nesrin Tuncer
KPMG
Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Denetim Ortağı

MENTOR: Canan Çelebioğlu
Dönem: 2

Nesrin Tuncer

Neval Korucu Alpagut

Neval Korucu Alpagut
Domino's Pizza Eurasia
Pizza Restaurantlar A.Ş.
Grup CFO

MENTOR: Hakkı Yıldız
Dönem: 4

Neval Korucu Alpagut

Nihal Kanay

Nihal Kanay
Energy Pro Danışmanlık
Kıdemli Ortak

MENTOR: Fatih Ebiçlioğlu
Dönem: 4

Nihal Kanay

Kanay, Enerji sektöründe 31 yıllık iş deneyimine sahip Finans Lideridir. Shell Turkiye ve EMEA bölgesinde, Direktörlük, İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Shell bünyesinde görev alan ilk Türk kadın CFO’dur. 2020'de Turkiye'de en etkin 50 CFO arasında yer aldı. Çeşitlilik, kapsayıcılık ve cinsiyet eşitliği iş prensiplerini oluşturan önemli kavramlardır. Bogaziçi Ekonomi mezunu ve denetim üzerine üst lisans sahibidir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

Nilsen Altıntaş

Nilsen Altıntaş
TEB Holding Danışman
TEB Kosova Bank Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR:
Dönem: 2

Nilsen Altıntaş

Nilsen Altıntaş, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Müh. den mezun oldu. ITU ve Kopenhag Univ. doktora yaptı,1987 de doçent oldu. TUBITAK-MAE de araştırmacı, STFA Holding de Yatırımlar ve Ekonomik Araş Md ve İnsan Kaynakları (IK) Koordinatörü, Eczacıbaşı Holding te İK ve Kurumsal İletişim Koordinatörü oldu. Innovative HR'ı kurarak IK ve Yönetim Danışmanlığı yaptı. 2005-2020 yıllarında TEB Grubu IK ve Inovasyondan sorumlu Genel Müdür Yrd olarak görev yaptı.Halen TEB Holding Danışmanı ve Kosova Bank YKÜ

Nilüfer Derinalp

Nilüfer Derinalp
Unilever
CFO, Head of Finance Unilever International

MENTOR: Ümit Boyner
Dönem: 5

Nilüfer Derinalp

Kariyerime Big Four şirketlerinden Ernst&Young'da denetim alanında başladım ve çeşitli holding, perakende ve FMCG şirketlerinin denetimlerine takım liderligi yaptım. 4 senenin sonunda, Unilever'e katıldım. Unilever şirketinde Finans alanında çeşitli departman ve rollerde 16 yıl çalıştım ve 1 Kasım tarihi itibariyle Global bir iş birimi olan Unilever International CFO'su olarak atandım SMMMM ve CIMA sertifikalarına sahibim. YKKD 5. donem mentisiyim ve Umit Boyner'den mentoring alıyorum.

Nilüfer Türkçü Hıra

Nilüfer Türkçü Hıra
Çalık Holding
Baş Hukuk ve Uyum Müşaviri

MENTOR: Mahmut Ünlü
Dönem: 4

Nilüfer Türkçü Hıra

İş hayatına 2002 yılında Birsel Hukuk Bürosu ile başlayan ve 2014-2016 yılları arasında Paksoy Ortak Avukat Bürosu’nda çalışmış olan Hıra, çok sayıda yerli ve yabancı banka, finans kuruluşu ve ihracat kredisi kuruluşuna yürüttükleri finansman çalışmalarında danışmanlık yapmıştır. Çalık Holding bünyesine 2016 yılında Lidya Madencilik’te Hukuk Müşaviri olarak katılan Hıra’nın bankacılık, sigorta, enerji, maden, medya da dâhil çeşitli sektörlerdeki birleşme ve devralmalar, yabancı yatırımlar, kurumsal ve ticari işlemler ve sözleşmeler konusunda kapsamlı deneyimi bulunmaktadır.

Nuran Zöhre

Nuran Zöhre
Tosyalı Holding
Hukuk Müşaviri ve Yönetim Kurulu Danışmanı

MENTOR: Esin Güral Argat
Dönem: 4

Nuran Zöhre

Sürekli gelişimi hedef alan yenilikçi, dinamik, etkin çalışma anlayışının yanı sıra muhtemel sorunlar ortaya çıkmadan koruyucu işlemlerin gerçekleştirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasını amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Süreçlerin hızlı, güvenilir ve kusursuz bir şekilde yönetilmesi, sonuçların etkin bir şekilde değerlendirilmesi ve bu doğrultuda etik standartlara, gizlilik ve sorumluluk esaslarına bağlı kalmayı ilke edinmiştir.

Nurcan Bıçakçı Arcan

Nurcan Bıçakçı Arcan
SAS
EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar
Pazarlama Direktörü

MENTOR: Mehmet Tütüncü
Dönem: 4

Nurcan Bıçakçı Arcan

Boğaziçi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra iş hayatıma PricewaterhouseCoopers'ta başladım. Turkcell,Türk Telekom Grubu da dahil telekom sektörü şirketlerinde pazarlama ve iş geliştirme görevleri üstlendim.SAS'ta Türkiye pazarlama müdürlüğü pozisyonuyla başlayan yolculuğum CEMEA Bölgesi pazarlama liderliğiyle devam ediyor.MMA YK üyeliğimin yanında çeşitli organizasyon mentorlük görevi üstleniyorum.SAS'ta Bölge İcra Komitesi ve Global Pazarlama Danışmanlık Konseyi üyesiyim.2 çocuk annesiyim

Nurgün Eyüboğlu

Nurgün Eyüboğlu
Kentbank Croatia
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

MENTOR: Hamdi Akın
Dönem: 1

Nurgün Eyüboğlu

Yetenekli ve tecrübeli bir problem çözücü olarak başarılı işlere imza atarken, aynı zamanda takımındaki ve çevresindeki yetenekleri keşfetme ve işyerinde çeşitlilik konularında da kendisini oldukça geliştirmiştir. İş hayatında kadınların güçlendirilmesi konusunda toplumu ve şirketleri geliştirmeyi kendine ilke edinmiş başarılı bir liderdir. Başarının sadece hedeflere ulaşmak olmadığına, insanın kendini yetiştirebilmesi ve yaptığı işe tam olarak güvenebilmesi gerektiğine inanır.

Nursel Ölmez Ateş

Nursel Ölmez Ateş
Borusan Holding
İnsan, İletişim ve Sürdürülebilirlik
Grup Başkanı

MENTOR: Erdal Aksoy
Dönem: 4

Nursel Ölmez Ateş

Profesyonel iş yaşamını aktif olarak 28 yıldır sürdürüyor. Perakende sektöründe yurt içi ve yurt dışında 3 farklı markada 13 yıllık deneyimin ardından, Sanayi alanında kariyerine devam etti. Üretim, Satış & Pazarlama, Ar Ge gibi otomotiv ana sanayisinin değer zincirinde insan, kültür ve iletişim alanlarını uçtan uca yönetti. Sorumlu olduğu alanlarda dijitalleşmenin ve teknolojinin gücünden yararlanarak, sistemler kurdu ve operasyonel mükemmelliği sağladı. Mentörlük, koçluk, takım koçluğu, çeviklik koçluğu, strateji çalıştayları fasilitasyonu uzmanlaştığı diğer başlıklardır.

Nurtaç Ziyal Afridi

Nurtaç Ziyal Afridi
Godiva
CEO

MENTOR: Saffet Karpat
Dönem: 1

Nurtaç Ziyal Afridi

Oya Sener

Oya Sener
Fiba Perakende Grubu
Perakende Grup Başkanı

MENTOR: Murat Ülker
Dönem: 4

Oya Sener

FİBA PERAKENDE GRUP BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Özden Erol Dündar

Özden Erol Dündar
Mondolez International
Dogu Avrupa Ticari Finans Direktoru

MENTOR: Mehmet Güleşci
Dönem: 4

Özden Erol Dündar

Cokuluslu sirketlerde ve FMCG sektorunde 25 yıl uzeri deneyim sahibidir. Son 3 yılını Dogu Avrupa ve Orta Asya ve Kafkaslar Finans Direktoru rollerinde geçirmiştir. Mevcutta Moskova da yaşamaktadır. Mondolez International şirketinde üst düzey finans direktörüdür.

Özge Bulut Maraşlı

Özge Bulut Maraşlı
Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.
Yönetim Kurulu Danışmanı,
Strateji ve İş Geliştirme

MENTOR: Mustafa V. Koç
Dönem: 2

Özge Bulut Maraşlı

Özge Bulut Maraslı son 12 yıldan bu yana FMCG ( Hızlı Tüketim ),Medya, Yatırım Sermayesi ve Holdinglerde Yönetim Kurulu Başkanlığı, CEO ve Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmaktadır. Maraşlı, 30 yıllık iş hayatı boyunca, halka açık şirketlerde ve uluslararası JV şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Avrupa, MENA ve Latin Amerika bölgelerinde yeni yatırım ve satış pazarları oluşturmuştur. Fonksiyonel uzmanlık alanları finans, kurumsal yönetim, Halka Arz, Stratejik Planlama, iş Geliştirme, yatırımcı ilişkileri ve kurumsal iletişim, M&A ve dijital dönüşümdür.

Özge Özen Aksoy

Özge Özen Aksoy
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
CFO

MENTOR: Canan Özsoy
Dönem: 5

Özge Özen Aksoy

İş yaşamına TSKB'de Finansal Analiz Dept'da başlamıştır, Proje Finansmanı, İstanbul Yaklaşımı, Finansal Yeniden Yapılandırma'da 5 yıl görev almıştır. Daha sonra Kurumsal Finansman Dept'da Yatırım Bankacılığı, Halka Arz, M&A Danışmanlığı alanında kariyerini sürdürmüştür. 2007-2009 alanlarında Orion Investment'ta M&A Danışmanığı alanında hizmet vermek üzere Kurumsal Finansman Direktörü olarak görev almıştır. 2009 yılında Akenerji'de Hazine ve Finans Grup Müdürü olarak göreve başlamıştir, 2016'dan itibaren Mali İşler GMY (Hazine, Bütçe, Muhasebe ve Satınalma) olarak görev yapmaktadır.

Özge Yılmaz

Özge Yılmaz
Fiba Faktoring
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Mustafa Çamlıca
Dönem: 2

Özge Yılmaz

Bankacılık ve faktoring sektörlerinde 25 yılı aşkın deneyim. ING Faktoring, ING Leasing, Fiba Faktoring Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu Üyelikleri tecrübesi. Şirket yönetimi, şirket birleşmesi, yeniden yapılandırma ve strateji geliştirme konularında deneyim. Gestalt Coaching Program Sertifikası , çeşitli STK ve projelerde gönüllü koçluk deneyimi.

Özgür Tokgöz Altun

Özgür Tokgöz Altun
Boyner Holding
CFO ve İcra Kurulu Üyesi

MENTOR: Burhan Karaçam
Dönem: 3

Özgür Tokgöz Altun

KPMG, Turkcell, Vodafone, Hürriyet ve Boyner Grup olmak üzere denetim, telekom, media ve perakende sektörlerinde farklı görev ve pozisyonlarda 25 yıla yakın deneyim. Yurtiçi (SPK) ve Yurtdışı (NYSE ve FTSE) halka açık şirket CFO'su, Grup şirket YK üyelikleri, risk yönetimi, finansman, yapılandırma ve digital dönüşüm projelerine liderlik tecrübesi

Özgür Yeşilyurt Yüngül

Özgür Yeşilyurt Yüngül
Danışman, Girişimci/ Kurucu

MENTOR: Atalay Gümrah
Dönem: 5

Özgür Yeşilyurt Yüngül

Özgür Yeşilyurt Yüngül, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu ve Logo Yazılım'daki kariyerine Ekim 1999'da sistem analisti olarak başladı ve Mart 2005'e kadar Proje Lideri olarak devam etti. Daha sonra kariyerine Quatro Yönetim Danışmanlığı'nda Kıdemli Danışman ve ardından Partner olarak devam etti. 2016 yılında Multinet Up'da göreve başlayan Yüngül, 2018-2022 yılları arasında Multinet Up'ta Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Mevcut durumda yeni girişimlerle ve danışmanlık projeleri ile kariyerine devam etmektedir.

Özlem Aksoy

Özlem Aksoy
General Electric Türkiye
Kurumsal İletişim Direktörü

MENTOR: Şahap Çak
Dönem: 4

Özlem Aksoy

Ekonomi mezunu olan Özlem Aksoy, özellikle altyapıya yönelik farklı alanlarda itibar/marka yönetimi ve stratejik iletişim projeleriyle, 26 yıllık bir iş deneyimine sahiptir. Üniversitede yıllarında başladığı gazetecilik tecrübesini meslek hayatında öğrenmenin, sürekli gelişimin ve sonuç odaklı yaklaşımın temeli olarak değerlendiren Aksoy, uluslararası firmalarda, özellikle enerji, havacılık, sağlık teknolojileri alanlarında deneyim kazandı. Çeşitlilik ve sürdürülebilirlik çalışmalarında aktif rol aldı.Projeleriyle pek çok ödüle layık görüldü. Halâ GE’de üst düzey yönetici olarak görev yapıyor.

Özlem Cinemre

Özlem Cinemre
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası
Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Mehmet Ali Berkman
Dönem: 2

Özlem Cinemre

QNB Finansbank'ta ve Kalkınma Yatırım Bankası'nda üst düzey yöneticilik; finansal iştiraklerde (Leasing, faktoring..) yönetim kurulu üyeliği; eğitim ( Sev Vakfı ve Üsküdar Amerikan ) ve cinsiyet eşitliği (YKKD) alanlarına odaklı STK'larda Yönetim Kurulu Üyeliği ve Komite Başkanlığı, Denetim Kurulu Başkanlığı tecrübesi. Türkiye ve yurtdışında 1000'den fazla kontak. Yapılandırılmış fonlama alanında Türkiye'de ilkleri ( ilk sermaye benzeri kredi, TPR/DPR seküritizasyon, gibi) gerçekleştirme.

Özlem Gören Güçdemir

Özlem Gören Güçdemir
Deloitte
Audit Partner, Chief Risk Officer,
Strategy Lead

MENTOR: Burak Elmas
Dönem: 5

Özlem Gören Güçdemir

1994 yılında katıldığı Deloitte'da şu anda 'Chief Risk Officer' ve 'Strategy Lead' olarak İcra Kurulu üyesidir ve aynı zamanda denetim bölümü ortağıdır. Çalışma hayatında Münih ve Toronto ofislerinde denetim ve strateji konularında toplam 5 yıl çalışmıştır. 2008- 2017 yıllları arasında Talent Leader insan kaynakları ve yetenek yönetimiden sorumlu icra kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

Özlem Kalkan

Özlem Kalkan
SabancıDx
Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Mehmet Güleşci
Dönem: 5

Özlem Kalkan

Özlem Kaynak

Özlem Kaynak
GSK Tüketici Sağlığı(Haleon)
Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti,Slovakya
Bölge Genel Müdürü

MENTOR: Cengiz Solakoğlu
Dönem: 3

Özlem Kaynak

FMCG, ilaç, tüketici sağlığı sektörlerinde; Eczacıbaşı-Beiersdorf, Nivea Beiersdorf, Perrigo/Omega Pharma, GSK şirketlerinde; pazarlama, ticari pazarlama, satış, genel müdürlük pozisyonlarında edinilmiş 20 yılı aşkın deneyim. Çok uluslu şirket yönetimi ve Yönetim Kurulu Üyeliği tecrübesi. Satış ve dağıtım ağının sıfırdan kurulması, entegrasyon, turnaround, restructuring, değişim yönetimi konularında deneyim. Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa pazarları tecrübesi. Halen GSK Tüketici Sağlığı (Haleon) Başkan Yardımcısı ve Bölge Genel Müdürü ve Haleon Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Kurulu Üyesi.

Özlem Vidin Engindeniz

Özlem Vidin Engindeniz
Mercedes-Benz Otomotiv A.Ş.
İcra Kurulu Üyesi,
Küresel IT Çözümleri Merkezi Direktörü

MENTOR: Aclan Acar
Dönem: 5

Özlem Vidin Engindeniz

Özlem Yeşildere

Özlem Yeşildere
Mey Diageo/ Taşel/ UnluCo/YenidenBiz/Gunyuzu
GMY/ YK Üyesi/Bağımsız YK Üyesi/
YK Başkanı/YK Üyesi

MENTOR: Mahmut Ünlü
Dönem: 2

Özlem Yeşildere

P&G'de 17 sene çalışmış, operasyon ve finans fonksiyonlarinda, Türkiye ve Avrupa’da birçok kritik yönetim rolü üstlenmiştir. 2011 yılında Philips’e katılmış, Türkiye CFO rolü ile, 15 ülke/4 ofisi kapsayan Philips Orta Doğu ve Türkiye bölgesinin CFO rolünü eş zamanlı yürütmüştür. 2014 yılında Mobiliz CEO'su olarak göreve başlamış, şirketin 360 derece dönüşümüne liderlik etmiştir. 2017’de katıldığı Koton'da GMY olarak finans ve strateji süreçlerini yönetmiştir. Aralık 2019’dan beri Mey Diageo’da Finans ve Dijital Transformasyondan sorumlu GMY olarak görev yapmaktadır. ÜnlüCo Bağımsız YK üyesidir

Pamir Karagöz

Pamir Karagöz
QNB Finansinvest
CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Murat Erkan
Dönem: 4

Pamir Karagöz

2018'den bu yana QNB Finansinvest Genel Müdürü ve YK Üyesidir. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ve SPL'de YK Üyesi. Bankacılık ve danışmanlıkta yurtiçi ve yurtdışında 23 yıl tecrübelidir. Türkiye,Rusya,UAE, Hindistan,Endonezya,Mısır,Pakistan ve Afrika ülkelerinde bankacılık alanında strateji,satış, pazarlama,ürün,kanal ve segment yönetimine liderlik etmiştir. Barclays UAE Bölge ofisinde 14 ülkeden sorumlu olmuş ve Mashreqbank'ın McKinsey ile yürüttüğü dönüşüm sürecinde etkin rol oynamıştır.

Pelin Akın Özalp

Pelin Akın Özalp
Akfen Holding
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Suzan Sabancı Dinçer
Dönem: 1

Pelin Akın Özalp

2012 yılından bugüne Akfen Holding ve iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. Başta havalimanı ve liman işletmeciliği, altyapı, inşaat, GYO, yenilenebilir enerji, madencilik, atık su sektörleri olmak üzere yönetim deneyimine sahiptir. Akfen’in kurucusu olduğu TİKAV başta olmak üzere ulusal ve uluslararası STK’larda üyelikleri bulunmaktadır.

Pınar Balcı

Pınar Balcı
Ege Profil
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Mustafa V. Koç
Dönem: 1

Pınar Balcı

12 yıl Türkiye ve 2 yılı genel merkez global rol olmak üzere 14 yıl Procter&Gamble finans yöneticiliği. Pepsico Ortadoğu ve Güneydoğu Avrupa olmak üzere ülke portföy CFO deneyimi. Lübnan ve İsrail JV yönetim kurulu üyeliği, Türkiye şirket birleşmesi sonrası beş yıllık Transformation VP rolü. Yeni organizasyon kurma ve yeniden yapılandırmalar, değişim yönetimi, proje yönetimi, şirket satınalmaları ve birleşmeleri. Ege Profil bağmsız YK üyeliği (2018-halen), SEV YK üyeliği ve Mütevell (2012-halen)

Pınar Ilgaz

Pınar Ilgaz
ARGE Danışmanlık/ŞOK Marketler/Ülker Bisküvi/
Penta Teknoloji
Yönetici Ortak/Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Cengiz Solakoğlu
Dönem: 1

Pınar Ilgaz

Finans ve Leasing ile başlayan iş yaşamına, yönetim danışmanlığı alanında farklı büyüklük ve farklı (perakende, gıda, teknoloji, üretim ve hizmet) sektörlerde strateji, sürdürülebilirlik, yönetişim, kurumsallaşma, insan kaynakları yönetimi ve verimlilik konularında 28 yılda gerçekleştirilen 150'den fazla proje ile devam etmektedir. 3 halka açık şirkette Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi ve 1 özel şirkette Danışma Kurulu üyeliği, 2 STK'da YK Başkan ve Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

Pınar Kalay

Pınar Kalay
Vodafone UK
Teknoloji Grubundan Sorumlu
İnsan Kaynakları Direktörü

MENTOR: Ömer Aras
Dönem: 2

Pınar Kalay

Pınar Köse Kulacz

Pınar Köse Kulacz
Arçelik A.Ş.
İnovasyon Kıdemli Direktörü

MENTOR: Murat Alsan
Dönem: 5

Pınar Köse Kulacz

Pınar Köse Kulacz ICT/İnovasyon alanlarında 25 yıldır değişik ülkelerde, çeşitli rollerde çalışmaktadır. 1998 yılında Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olup 2005 yılında MBA'ini tamamlamıştır. Şu anda Arçelik Global'de Kıdemli İnovasyon Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Pınar Mavituna

Pınar Mavituna
Shell International Petroleum Co.
GM Global Mobility Products

MENTOR: Jım Zaza
Dönem: 1

Pınar Mavituna

Pınar Öney Bilsel

Pınar Öney Bilsel
Nestle HQ
Global Pazarlama ve Digital Servisler
Başkan Yardımcısı

MENTOR: Sait Tosyalı
Dönem: 4

Pınar Öney Bilsel

Nestlé'nin Isvicre'deki Global merkezinde Pazarlama, Digital ve E-ticaret Servislerinden sorumlu Global Baskan Yardimcısı olarak gorev yapmaktadır. Oncesinde farkli kategorilerde, basarili is sonuclari Ile genel mudurluk yapmis, global ve yerel marka yonetimi ve guclu pazarlama gecmisine sahip, global alanda deneyimli bir ust duzey yoneticidir. Yeni is birimleri kurmak, degisim yonetimi, digital transformasyon gundemine liderlik etmek, artan rekabet kosullarinda guclu marka pozisyonunu saglamlastirmak alanlarinda tecrubelidir. Bogazici Universitesi Isletme ve Sabanci Executive MBA mezunudur.

Pınar Salcı

Pınar Salcı
Yapı Kredi Bank Nederland NV
Genel Müdür

MENTOR: Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan
Dönem: 4

Pınar Salcı

Uluslararasi bankacilik, hisse ve sermaye piyasalari yatirimci iliskileri, dis borclanma konularinda hem yurtdisi finans kurumlariyla, hem de uluslarustu organizasyonlarla cesitli islemler kapsaminda kazandigim 15 senelik tecrubeye ek olarak son 10 senedir strateji, planlama ve yurtici ve yurtdisi is gelistirme konularinda calistim. Son 1.5 yildir Yapi Kredi Hollanda genel mudurlugu poziyonunda bulunuyorum.

Pınar Üstündağ

Pınar Üstündağ
Novartis
Onkoloji Türkiye Genel Müdürü

MENTOR: Mesut Toprak
Dönem: 4

Pınar Üstündağ

Resan Yüner

Resan Yüner
Apple
Ülke Müdürü

MENTOR: Erdal Karamercan
Dönem: 4

Resan Yüner

35 yıla varan kariyer hayatının 25 yılını üst düzey yönetici olarak sürdürmüştür. Apple'in Türkiye'de kurulmasından başlayarak 10 yıldır ülke operasyonunu başarılı şekilde yürütmektedir. GE Healthcare ve Oracle'da Türkiye sorumluluklarına ilave olarak Orta Asya bölge yönetimini de üstlenmiştir. İş geliştirme ve stratejik planlama en güçlü olduğu alanlardır. Liderlikte takım çalışması, inovasyon ve hedef odaklılığı ile öne çıkar. Çeşitlilik ve sürdürülebilirlik gibi kurumun ve toplumun tüm paydaşlarına fayda sağlayacak değerleri bilfiil icra etmek önemli önceliklerindendir.

Ruken Doğan

Ruken Doğan
Aldo Grup
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Elif Ateş Özpak
Dönem: 5

Ruken Doğan

Saadet Akgün Özkan

Saadet Akgün Özkan
Akgün Grup
Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Ali Kantur
Dönem: 3

Saadet Akgün Özkan

Aile şirketimizde 2010 yılından beri çalışmaktayım.

Şebnem Muratoğlu

Şebnem Muratoğlu
Akbank
Hazine Genel Müdür Yardımcısı

MENTOR: Cem Kozlu
Dönem: 4

Şebnem Muratoğlu

1995 yılında Akbank Hazine’de çalışma hayatına başlamıştır. Hazine içinde farklı masalarda görevler üstlenmiş ve sonrasında lisansüstü eğitim için Sidney- Avusturalya’ya gitmiştir. Lisansüstü eğitim sonrasında Hazine’de çalışmaya devam etmiştir. 2002-2019 döneminde Akbank ve iştiraklerinin risk yönetimi konusundaki tüm çalışmalarını yürütmüş ve 2017 yılında Chief Risk Officer (CRO) pozisyonuna atanmıştır. Ocak 2019’dan bu yana Hazine’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Seda İkizler

Seda İkizler
Yapı Kredi Bankası
Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi
Yönetim Başkanı

MENTOR: Arzuhan Doğan Yalçındağ
Dönem: 3

Seda İkizler

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl Ernst Young denetim şirketi, 3 yıl bir yatırım bankasında çalıştıktan sonra Koçbank A.Ş. ye Risk Yönetimi Direktörü olarak girip sonrasında YKB risk yönetiminde de olmak üzere 11 yıl görev yaparak 2012 yılında Mali İşler grup direktörü olarak atanmıştır. 2022 yılında Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi işkolu yönetim başkanlığına atanmıştır.

Seda Mızraklı Ferik

Seda Mızraklı Ferik
KREA M.I.C.E. Genel Müdürü
KREA Digital Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi

MENTOR: Leyla Alaton
Dönem: 3

Seda Mızraklı Ferik

Seda Yalçın Ulusoy

Seda Yalçın Ulusoy
Weber Shandwick
Chief Executive Officer

MENTOR: Erden Timur
Dönem: 5

Seda Yalçın Ulusoy

12 senelik genel müdürlük tecrübesine sahip. Kariyeri boyunca Brüksel ve İstanbul'da uluslararası şirketlerde görev almış, birçok farklı kültür ve özgeçmişe sahip yönetici ve ekiplerle çalışmıştır. 20 senelik danışmanlık tecrübesi, Avrupa Birliği, kamu ilişkileri, uluslararası iş geliştirme, kurumsal ilişkiler, itibar yönetimi, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarını kapsamaktadır.

Sedef Salıngan Şahin

Sedef Salıngan Şahin
Coca-Cola
Meyve Suyu, Süt ve Bitkisel Sütler Kategorisi
Dünya Başkanı

MENTOR: Hasip Gençer
Dönem: 1

Sedef Salıngan Şahin

Selda Ercantan Aksoy

Selda Ercantan Aksoy
Mondi Turkey Oluklu Mukavva Kağıt ve Ambalaj
Marmara Bölgesi Genel Müdürü

MENTOR: Fuat Tosyalı
Dönem: 5

Selda Ercantan Aksoy

Mondi Turkey Oluklu Mukavva Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Şirketinde 1994 yılından beridir çalışmaktadır. Şirkette 14 yıl CFO olarak görev yaptıktan sonra Eylül 2022 tarihinde Mondi'nin 3 fabrikasının bulunduğu Marmara Bölgesinde Marmara Bölgesi Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Selen Kocabaş

Selen Kocabaş
Multinet Up, English Home, Memorial,
Aydın Grup
Bağımsız YK Üyesi, Stratejik Danışman

MENTOR: Güler Sabancı
Dönem: 1

Selen Kocabaş

30 yılın üzerinde iş hayatındadır.Son 7 yıldır şirketlerin yönetim kurulları,advisory board'larında ana stratejilere ve sürdürülebilir büyüme yol haritalarına yön vermektedir . Turkcell Grubunda CXO olarak15 yıla yakın çalışmış, grubun teknoloji şirketine dönüşünde önemli roller almıştır. İşimizİnsan, İşimizTeknoloji mottosunu hayata geçiren liderlerdendir.

Şengül Altan Arslan

Şengül Altan Arslan
İBB
Genel Sekreter Yardımcısı

MENTOR: Cengiz Solakoğlu
Dönem: 4

Şengül Altan Arslan

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. İş hayatına Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü’nde başlamış, 5 yıl engelliler alanında çalışmıştır.Başbakanlık Kadının Statüsü ve Sorunları Genel Müdürlüğü, Genel Müdürlükte Daire Başkanlığı gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2011’de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Müşavir olarak atanmıştır. 08.08.2019 tarihi itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanmıştır.

Şerife Füsun Ömür

Şerife Füsun Ömür
Akhan Bakım Yönetim Servis Hizmetleri
Güvenlik Malz. Tic. ve San. A.Ş. YK Üyesi

MENTOR: Siyami Kahyaoğlu
Dönem: 1

Şerife Füsun Ömür

Koç Grubu şirketlerinde ve Holding'te toplamda 25 yıl deneyimin ardından Akkök Holding'te 9,5 yıl çalışmıştır.

Serpil Demirel

Serpil Demirel
Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetici Koçu, Mentör ve Eğitmen

MENTOR: Murat Ülker
Dönem: 5

Serpil Demirel

1993 yılında Satış Mühendisi olarak başladığı Eczacıbaşı grubunda en son grubun Doğal Kaynaklar şirketi olan Esan’da Pazarlama ve Satış Müdürü, Pazarlama ve Satış Direktörü ve 2014 sonrası Genel Müdür ve CEO olmak üzere 28 yıl çalışmıştır. 2020 yılında dünyada Women in Mining- WIM 100 listesinde dördüncü olarak değerlendirilmiştir. Halihazırda Bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğinin yanında yönetici koçluğu (ICF PCC sertifikalı), mentörlük ve eğitmenlik yapmaktadır.

Sevilay Özsöz

Sevilay Özsöz
Akbank Genel Müdür Yardımcısı-2013 Emekli

MENTOR: Bülend Özaydınlı
Dönem: 1

Sevilay Özsöz

35 yıllık aktif çalışma hayatımdan sonra şimdilik çalışmıyorum ancak yönetim kurulu üyesi olarak atanabileceğim kurum ya da kurumlarda katma değer sağlayacağımdan eminim Manisa Gördes teki badem bahçemde üretim ve satış işlemlerini yürütüyorum

Sevinç Yener Çimecioğlu

Sevinç Yener Çimecioğlu
Mondi Corrugated Turkey
CEO

MENTOR: Ümran Beba
Dönem: 4

Sevinç Yener Çimecioğlu

25 yılı aşkın süredir imalat sanayi içindeyim. 2008 yılı itibarıyla da 3 farklı organizasyonda Genel Müdürlük / CEO luk görevini icra etmeye devam ediyorum. Otomotiv ve ambalaj sektörü uzmanı olduğum sektörler. İnsan odaklı liderlik stilim eşliğinde, kültürel dönüşüm, değişim yönetimi , çalışan bağlılığı odaklarıyla şirket karlılığının arttırılması en kuvvetli oldugum alanlar. Bu tecrübelerimi , yönetim kurullarında yer alarak , farklı şirketlere de yansıtabilmek amacındayım.

Şeyda Toprak

Şeyda Toprak
Tosyalı Holding
Hukuk Müşaviri, Öğretim Görevlisi

MENTOR: İdil Yiğitbaşı
Dönem: 5

Şeyda Toprak

Avukat - 10 yıl Medya ve İletişim Yüksek Lisans - 2017 Siyasal Bilimler PhD - 2022

Seyma Bahsi

Seyma Bahsi
Astellas Pharma
Singapur & Malezya Genel Müdürü

MENTOR: Mustafa Seçkin
Dönem: 4